Обов’язково встигніть зробити це зранку!

DaydreamerGreen

Updated on:

wake_up3

Прокидаємось на 10 хвилин раніше

Для повноцінного сну потрібно всього 8 годин. В Британії, зовсім недавно, виявилось, що взагалі достатньо і 6-ти годин. Здивовані? Я знаю, що так хочеться поспати ще, особливо робочого дня, і вже не говоримо про вихідні, коли час є. Але пересип викликає втомлення мозку, котрий готовий прокинутись вже давно. Вранішнє прокидання – перша умова успішного дня. Спробуйте просто прокидатись на 10 хвилин раніше, ніж ви звикли. Це ж не багато, так? Але з часом ви досягнете успіху і почуватиметесь бадьоріше та радісніше.

Перша думка про хороше

Прокинувшись, подумайте про щось приємне. Можливо, якщо захоплюєтесь таким, помедитуйте. Це допоможе налаштуватись на хороший настрій вже з самого початку дня.

Кілька хвилин спокою

Як тільки-но ми прокидаємось, то одразу тягнемось за телефоном, аби подивитись чи не написав нам хтось, чи не пропустили ми важливого дзвінка. Відкладіть цю справу на пізніше. Не навантажуйте себе цим, не варто одразу бігти в мережу інтернет. Насолодіться кількома хвилинами спокою.

Склянка води із лимонним соком

Зранку корисно випити трохи води. За ніч організм не отримував вологи, і навіть звичайна вода смакуватиме солодкими барвами. А якщо додати трохи лимонного соку, то склянка такої води зранку збадьорить не гірше, ніж кава, та зарядить хорошим настроєм.

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

Потягніться в ліжку, та продовжте ранок гімнастикою

Ніхто не просить вас встановлювати спортивні рекорди зранку, але дуже важливо робити хоч щось. Те, як ви потягаєтесь в ліжку – потреба організму до фізичної активності, аби збадьоритись. Не відмовляйте організмові, трішки віджимань або кілька хвилин бігу – чудовий початок дня.

Не забудьте поснідати

Здоровий та поживний сніданок – запорука успішного дня. Краще, звичайно, споживати здорову їжу та фрукти, але ви можете й потішити себе раз-другий яєчнею з беконом, або ще якимось смаколиком. Імбирний чай, до прикладу, не лише смачний, а й корисний, він чудово бадьорить. Сніданок також допоможе роботі мозку, адже сніданок – найважливіша трапеза дня.

Приємні слова

Скажіть приємні слова дружині, чоловікові, матері, чи будь якій іншій людині, котра для вас важлива. Це ощасливить не лише цю людину, а й вас. Говорячи хороші слова ми піднімаємо настрій й собі.

Плануйте день

Є важливі справи, є й другорядні. Дуже важливо правильно розставити пріоритети, це допоможе йти до своєї цілі, а не розпорошувати сили та розгублюватись протягом всього дня.