Базові вправи для тренувань степ-аеробіки вдома (Відео)

anna

Updated on:

kompleks-bazovih-vprav-z-step-aerobiki-vdoma-video

При інтенсивному занятті степ-аеробікою можна забути про похід в тренажерний зал. Для цього достатньо виділяти тренуванню пів години в день. В результаті ваші м’язи будуть в чудовій формі, а серце – здоровим. Не зважаючи, що степ-аеробіка є одним з найбільш енергозатратним видом спорту – це немає негативного впливу на руховий апарат та зв’язки.

Використовувати лавочку для занять аеробікою придумала Джин Міллер. Хоча початковим варіантом для занять служили сходи. Рухи вверх-вниз допомогли їй повернутись в форму і відновити її травмоване коліно. В додачу до цього, вона помітила, що заняття в такому темпі, під хорошу музику добре бадьорить та дарує гарний настрій.

.

При занятті степ-аеробікою, не потрібно робити великих пауз між вправами. Загальний час тренування повинен бути не меншим ніж 40 хвилин і довшим години. Результатом тренувань є те, що тіло стає підтягнутим і витривалим, м’язи зміцнюються. В місяць можна позбутися 2-3 кг жиру без всяких дієт.

Для занять степ-аеробікою вдома вам потрібна степ-платформа. Її можна замінити будь-якою міцною коробкою або стопкою товстих книг. Висота пристосування – 20-30 см. Вправи слід робити під музику, ритм якої не більше 120 ударів в хвилину. Перед заняттям на платформі, зробіть розминку на всю групу м’язів.

Базові вправи з степ-аеробіки вдома:

1. Простий крок – ставимо на лавку праву, а потім ліву ногу, повертаємося на підлогу в зворотному порядку. 8 раз починаємо з правої ноги, потім – стільки ж з лівої.

2. Кроки в сторону. Робимо все так же, але ноги ставимо максимально до краю платформи. Руки – над головою.

3. Крок з поворотом – піднімаючись на сходинку, повертаємося на 90 градусів, спускаючись, встаємо прямо. Робимо 8 + 8.

4. Підйом коліна – правою стопою встаємо на лівий край платформи і тричі піднімаємо ліве коліно до грудей. Потім ту ж вправу робимо з лівої ноги. І так 8 разів.

Ці вправи є базовими і виконати їх під силу кожній. Пам’ятайте, якщо у вас погана фізична підготовка, то ці чотири вправи ви можете виконувати протягом двох тижнів, тим самим готуючи свій організм до інтенсивніших. Якщо, після виконання цих 4 вправ, ви відчуваєте, що вам під силу виконати складніший комплекс вправ, тоді включайте відео нижче і продовжуйте. Прислуховуйтесь до свого тіла, тоді результати не заставлять ваш чекати довго.