Головні вправи бодібілдингу

Катерина

Updated on:

З першого дня відвідування тренажерного залу необхідно поставити собі за мету постановки техніки у всіх вправах. Попросіть у тренера при будь-якій зручній можливості, щоб він показував рухи і контролював їх виконання. Краще один раз витратити час спочатку і завчити все як треба, ніж потім переучуватися.

sportivna45

Сьогодні хочемо розповісти вам про головні вправи бодібілдингу, які допоможуть вам досягти хорошого результату у побудові тіла.

1 – Жим штанги лежачи

Ні одна вправа не може зрівнятися з жимом штанги лежачи у вирішенні завдання нарощування м’язової маси і сили м’язів грудей. І хоча фокус навантаження тут спрямований на середину грудей, її верхня і нижня частини працюють в повну силу. Але майте на увазі, такий розподіл навантаження має місце, якщо ви тримаєте штангу широким хватом. Якщо ж хват точно по ширині плечей, то фокус навантаження зміщується в бік верху грудей.

grudkaschaemo

2 – Присідання зі штангою

Присідання зі штангою це найефективніша вправа для нарощування маси і сили м’язів стегна.

Присідання можна виконувати, знімаючи штангу зі стійок або в силовій рамі з регульованими підніжками. Розберемо другий варіант. Перед тим, як покласти штангу на підніжки, необхідно відрегулювати висоту їх установки. Висота повинна бути такою, щоб Вам не довелося тягнутися до грифу і вставати на пальчики. Встановіть підніжки трохи нижче рівня плечей і закріпіть. Після установки грифа потрібно визначитися з положенням рук – їх шириною хвата.

3 – Станова тяга

Станова тяга застосовується для ударного нарощування маси, сили і могутності як м’язів спини, так і м’язів ніг. Крім цього станова тяга є відмінним засобом зміцнення всіх м’язів, які тримають хребет, чим вони сильніші, тим більшу вагу ви зможете осилити в інших вправах, не побоюючись заробити травму.