7 найпопулярніших продуктів для сушки

Катерина

Updated on:

Сушка тіла – це процес, результатом якого є позбавлення організму зайвих жирових відкладень та надання тілу рельєфності. Цей спосіб активно використовують професійні бодібілдери та спортсмени.

harchuvannyasushkaa

Найпопулярніші продукти для сушки

1) Шпинат

До складу шпинату входить безліч речовин, необхідних для здоров’я людини. Це вітаміни В1, В2, D, С, Р, РР, К, мікроелементи, органічні кислоти, білки і каротин. 100 г шпинату містить: 91,4 г води, 2,9 г білків, 0,4 г жирів, 3,6 г вуглеводів, 0,4 г моносахаридів. Енергетична цінність продукту – 23 кКал на 100 г продукту.

2) Стейк з яловичини

Користь м’яса полягає у високому вмісті вітамінів групи В, а також С, Е, А, РР, мінералів: міді, магнію, натрію, кобальту, цинку, заліза, калію. Яловичина дуже корисна для кровотворення, здатна підвищувати рівень гемоглобіну. За високий вміст в м’ясі білка навіть не варто згадувати.

3) Куряча грудка

Користь цього продукту в дуже високому вмісті легкозасвоюваного білка, в мінімальній кількості жиру і в відсутності вуглеводів. Крім цього курятина багата фосфором, калієм, магнієм, залізом. М’ясо курки відмінний дієтичний продукт, що володіє невеликою енергетичною цінністю.

4) Курячі яйця

Забудьте про рекомендації обмежити вживання яєць, тепер експерти переглянули власні поради. Адже в яйцях міститься велика кількість чистого білка, а це особливо корисно після фізичних навантажень для відновлення м’язової маси і боротьби з втомою.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

5) Тріска

М’ясо тріски вважається низькокалорійним і багате на вітаміни групи В, легкозасвоюваними білками, а також фосфором, фтором та іншими мінералами. Омега-3 кислоти, що містяться в трісці, позитивно впливають на роботу нервової і серцево-судинної систем, зміцнює імунітет і приводить в норму обмін речовин.

6) Лосось

У лососі і іншій жирній рибі містяться жирні кислоти Омега-3, які знижують рівень холестерину і захищають від хвороб серця. У цій рибі також багато білків, вітаміну В6 і рибофлавіну.

7) Брокколі

Брокколі містять наступні мінеральні речовини: мідь, хром, селен, натрій, залізо, бор, кальцій, калій, магній, йод, фосфор, марганець, сірку. Поживний склад цього виду капусти також корисний, вона містить білки, жири і вуглеводи, є джерелом клітковини.

Якщо врахувати низьку калорійність цього овоча – всього 30 кал на 100 г продукту, то можна сказати що брокколі – ідеальна дієтична їжа.