Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Переваги ранкових тренувань


Думки про тренування вранці приводять багатьох людей в жах, ранкова активність здається неприємною. Однак, ранкові тренування найкорисніші.

perevagi_rankovitrenuv.jpg (54.04 Kb)

Тренуватися вранці набагато корисніше, ніж вдень або ввечері, ранкові тренування ефективні для позбавлення від зайвої ваги, вони дарують бадьорість і енергію на весь день. Якщо провести тренування вранці, то протягом дня ви будете знати, що програма виконана, вільний час можна витратити на інші справи. При правильній організації ранкові тренування стануть вашою традицією кожного дня.

. .
. . . .

Переваги ранкових тренувань

1) Коли ви прокидаєтеся вранці, після 8-12-годинного голодування, сховища глікогену виснажені. Тренування за таких умов змушують організм мобілізувати жир, так як глікогену недостатньо.

2) Споживання їжі викликає вивільнення інсуліну, який заважає мобілізації жирів. Вранці в організмі найменше інсуліну, отже, ви спалите більше жиру саме в цей час.

Дивіться також: Як робити Планку

3) Після нічного сну в крові найменше вуглеводів (глюкози), значить, ви можете спалити більше жиру.

4) Коли ви тренуєтеся вранці, метаболізм залишається підвищеним весь день. Якщо ви влаштовуєте свої кардіотренування ввечері, то спалюєте калорії тільки в цей час, що дуже добре, але ви не отримаєте підвищеного метаболізму в наступні години, так як ляжете спати.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Фітнес

Схожі публікації