Булгур - це крупа на основі пшениці, а не окрема злакова культура. Його виготовляють по наступній технології: зерна з лушпинням обробляють паром, після чого їх ретельно висушують та дроблять. В результаті виходить продукт, що зберігає корисні властивості при будь-якому способі приготування.
Харчова цінність 100 г булгура:
Ця каша швидко втамовує голод та надовго дає відчуття ситості. Вона містить велику кількість клітковини, а отже - виводить з кишківника токсини, бактерії і застояні речовини. Також в булгурі багато марганцю, котрий знижує рівень цукру в крові, укріплює нервову систему, покращує роботу підшлункової залози.
Пшенична крупа є безцінним джерелом вітаміну В3, котрий має наступні корисні властивості:
Булгур містить велику кількість кальцію, необхідного для підтримки хорошого стану кісток, зубів та серця. Також ця каша покращує згортання крові, зміцнює імунітет, дає колосальну кількість енергії.
Попри високу калорійність, цю кашу можна і треба їсти. Адже вона очищає і покращує роботу шлунка, насичує організм корисними речовинами, надовго забирає відчуття голоду.
Булгур слід вживати невеликими порціями (до 200 г в день), ретельно пережовувати і готувати по наступній інструкції:Булгур містить велику кількість кальцію. А отже - він замінює молочні продукти і допомагає людям, що не переносять лактозу. Також ця каша пришвидшує відновлення організму після травм та зменшує ризик утворення язв/кровотеч. Через що нею часто годують поранених та виснажених людей. Нарешті, пшенична крупа показана людям, що прагнуть схуднути, наростити м'язи або ж покращити травлення.
Водночас, булгур може принести і шкоду. Його не слід вживати в наступних ситуаціях:
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!