Швидкі гроші: 5 речей, які варто враховувати

fersht

Updated on:

mrii

Гроші відкривають усі двері, — так говорив класик. І чим їх більше, тим комфортнішим є наше життя. Бо вони надають доступ до якісних продуктів, послуг, освіти, медицини, відпочинку тощо. Не всі можуть “жити на одну зарплату”, та й не варто, адже легко і просто взяти кредит онлайн. Призначення таких позик — наближати нас до бажаних речей. Та є кілька нюансів, про які варто пам’ятати, погоджуючись на позику.

Найшвидший спосіб отримати гроші — онлайн

Оформити онлайн-кредит можна навіть, стоячи в черзі біля каси в супермаркеті. Заяву погодять до того, як ваші продукти доїдуть по стрічці до касира. Тож вам не обов’язково роками збирати “подушку безпеки” — можна жити одним днем, не обмежуючи себе. Просто скачайте на телефон відповідний додаток, зареєструйтеся, і замовляйте гроші тоді, коли вони потрібні найбільше. Тут про це можна почитати детальніше….

Правильно розраховане боргове навантаження — гарантія міцного сну

Як би сильно ви не потребували фінансової підтримки, не варто брати кошти в кількох місцях одночасно. Адже якщо щомісячні виплати по ним перевищують 30% вашого сукупного доходу, буде непросто зводити кінці з кінцями.

Обирати варто кредитора, а не кредит

Якою б вигідною не була пропозиція, до того, як підписати договір, ретельно ознайомтеся з інформацією про кредитора. Перше, що варто підняти — державний реєстр. Чи є можливість ознайомитися із реєстраційними документами? Як давно компанія працює на ринку? Чи має якісь премії, нагороди, відзнаки? Обов’язково почитайте відгуки клієнтів про неї на незалежних ресурсах.

Що написане пером…

Словом, читайте договір. Краще — декілька разів. Уточнюйте усі незрозумілі моменти. Там мають бути прописані сума позики, термін її погашення, відсотки за її використання. Перевірте, чи є можливість дострокового погашення? Чи потрібні якісь доплати, страховка, наприклад? До речі, від неї можна відмовитися. Звертайте увагу на всі рядки, написані дрібним шрифтом — інколи там можуть ховатися додаткові нюанси.

Домовитися можна майже завжди і майже будь з ким

Не варто відпускати ситуацію за течією, якщо стався якийсь форс-мажор і немає змоги розрахуватися з кредитором в строк. Обов’язково зв’яжіться із ним до того, як минуть усі терміни — збережете і нерви, і гроші. Адже, мовчки пропускаючи графік оплат, ви ризикуєте отримати пеню й штрафи, а це збільшить суму боргу. Представники кредитора можуть запропонувати варіанти, як цього уникнути (пролонгація, реструктуризація тощо).