Фітнес із м’ячем: стрункішаємо швидко (+відео)

DaydreamerGreen

Updated on:

М’яч для фітнесу – це універсальний спортивний тренажер і це він довів, коли в 2008 році, на одній з всесвітніх спортивних виставок фітбол назвали найкориснішим винаходом за всю історію існування фітнес – індустрії. І результати, яких домагаються в тренуваннях із фітболом, підтверджують це гучне звання. Ви тільки уявіть, виконуючи всього одну вправа на м’ячі для фітнесу, працюють практично всі ваші м’язи, плюс до цього розвивається ваша координація і гнучкість, а ваша постава вже після пари місяців тренувань стане ідеальною.

vpravy_iz_mjachem_dlja_fitnesu

Нижче ми розповімо і покажемо вам найпопулярніший комплекс вправ із фітнес-м’ячем, які дозволять вам схуднути та стати стрункішими!

Віджимання

Це найпростіше. Лягаємо на м’яч для фітнесу так, аби він знаходився на рівні лобка, власне один кінець підтримує живіт, інший ноги. В такому положенні повторюємо класичні віджимання від підлоги.

Виконувати вправу можна згідно із цим відео, також на ньому ви побачите й достатню кілкість інших корисних вправ із фітболом. Наполегливо рекомендуємо глянути.

Підйом тазу

Перша вправа орієнтована на те, щоб зробити сильнішими ваші м’язи пресу та нижньої частини спини. Також тут задіюються м’язи сідниць і ніг. Покладіть м’яч, ляжте перед ним на спину, а ноги закиньте на футбол (м’яч для фітнесу). У вихідному положенні стопи не повинні стосуватися гімнастичного м’яча. Тепер піднімайте таз вгору, підкочуючи куля до себе ногами. Досягнувши найвищої точки, затримайтеся в ній на кілька секунд і поверніться у вихідне положення.

Спочатку допомагайте собі тримати рівновагу, спираючись руками об підлогу. Виконайте 10 таких підйомів.

Нахили в сторони

Знову ляжте на спину, фітбол розмістіть між ногами, тоді підніміть ноги вгору разом із м’ячем, руками упріться в підлогу. Тепер нахиліть ноги вліво, не відриваючи плечовий відділ від підлоги, потім зробіть нахил вправо і поверніться у вихідне положення. Зробіть ще 12 повторень і переходите до наступної вправи.

Зворотні віджимання

Впріться руками до гімнастичного м’яча так, аби він знаходився за вашою спиною. Будьте обережні, не упирайтеся руками в самий край, щоб ваші руки не зісковзнули з м’яча і ви не отримали травму. Віджимайтеся повільно. Ця вправа добре розробляє та підкачує ваші трицепси.