Качаємо сідниці: кілька простих вправ вдома (відео)

DaydreamerGreen

Updated on:

Красиві сідниці – неабияка розкіш, котрої досягнути не так вже й важко, але для потрібно справді постаратись. Вправи потрібно виконувати правильно, та й вправи потрібні правильні.

dupa_main

Тож пропонуємо вам кілька простих вправ із занять фітнесом, котрі допоможуть вам підкачати м’язи сідниць, та котрі можна виконувати вдома!

Більше можете дізнатись із цього відео. А поки запропонуємо вам кілька дієвих фітнес вправ, котрі допоможуть вам швидко підкачати сідниці, а головне, їх в повній мірі можна виконувати вдома.

Мостик

1_mostyk

Лягаємо на спину і повільно відриваємо таз від землі. Опираємось на лопатки та ступні. Руки тримаємо вздовж тіла. При цьому ми не підійматимемось на руки, формуючи класичний мостик, котрого вчили у школі. Цей мостик ми робимо аби підкачати м’язи попереку та сідниць.

Підйом ноги

2_pidjom_nogy

Лягаємо на бік. Рука піднята уверх, до голови. Важливо, що при підйомі ноги мають працювати бедрові м’язи, тобто коліна не мають зганатись, ноги тримаємо рівно. Чудова вправа, аби підкачати м’язи сідниць та під корегувати форму.

Підйом ноги стоячи на коліні

3_pidjom_nogy_stoyachy_na_kolini

Стаємо на коліна. Спину тримаємо рівно, не вигинаємо її ні уверх, ні вниз. Це важливо. Тоді повільно зводимо ногу назад та випрямляємо коліно. Повертаємо ногу в початкове положення та повторюємо. Зведення ноги та випрямлення коліна діють по різному, підкачуючи різні частини м’язів сідниць.

Схрещуємо ноги

4_shreschuemo_nogy

Сидячи із рівними ногами, закидаємо одну на іншу, якнайближче до живота, так, аби ступня торкалась землі. Затримуємось в такому положенні. Ця вправа дуже корисна для м’язів сідниць, адже розтягує м’язи та надає їм підтягнутої форми.