Вправи для грудей. 3 рівень (+відео)

Марко

Updated on:

chest3

Представляємо до Вашої уваги третій рівень комплексу вправ для розвитку м’язів грудей. Якщо Ви вже достатньо тренувались на першому і другому рівні, третій рівень – саме для Вас.

Для цього рівня, як і для двох попередніх, Вам знадобиться два стільця (на які Ви зможете опертись руками) чи лавка (нерухома). Цей комплекс складається з різних типів віджимань, з різною кількістю повторень. Для зручності, в кінці статі Ви зможете переглянути відео з цим тренуванням.

Не забудьте розім’яти своє тілом перед початком тренувань.

Вправа 1

Прийміть стійку «упор лежачи з колін» на підлозі. Руками обпирайтесь широко (ширше за ширину плечей). Повільно опускайте тулуб якомога нижче до підлоги (старайтесь торкнутись підлоги грудьми) і піднімайте. Повторюйте 15 разів.

Відпочинок 15 секунд.

Вправа 2

Прийміть стійку «упор лежачи з колін» на підлозі. На цей раз відстань між руками приймати рівною відстані між плечей, повільно опускайте тулуб якомога нижче до підлоги (старайтесь торкнутись підлоги грудьми) і піднімайте. Повторюйте 15 разів.

Відпочинок 15 секунд.

Вправа 3

Прийміть стійку «упор лежачи» на підлозі. Рики тримайте широко (ширше за плечі), опускайте тулуб до підлоги якомога нижче і піднімайте в стартове положення. Повторюйте 20 разів.

Відпочинок 20 секунд.

Вправа 4

Прийміть стійку «упор лежачи з колін» на підлозі. Руки тримайте вузько (дуже близько одна до одної). Повільно опускайте тулуб і повільно піднімайте. Повторюйте 15 разів.

Відпочинок 15 секунд.

Вправа 5

Прийміть стійку «упор лежачи» на підлозі. Рики зіпріть на лавку чи стільчики та тримайте широко (ширше за плечі). Голова має бути вище за ноги. Опускайте тулуб до підлоги якомога нижче і піднімайте в стартове положення. Повторюйте 20 разів.

Вправа 6

Прийміть стійку «упор лежачи з колін», але коліна зіпріть на лавку. Голова має бути нижчою за рівень ніг. Руки тримайте широко. Повільно опускайте тулуб і повільно піднімайте. Повторюйте 20 разів.

Відпочинок 45 секунд.

Вправа 7

Стоячи рівно, зіпріться руками на підлогу. Відстань між руками і ногами має бути приблизно 1 м. Спину вигніть, а таз тримайте високо. Опускайте тіло до підлоги, стараючись торкнутись підборіддям до землі, і піднімайте в стартове положення. Виконайте 2 підходи по 10 повторень, з перервою між підходами 25 секунд.