Вправи для грудей. 2 рівень (+відео)

Марко

Updated on:

chest2

Якщо Ви вже пройшли перший рівень комплексу вправ для м’язів грудей, представляємо до вашої уваги другий рівень вправ для тренувань грудних м’язів. В кінці статі Ви зможете знайти відеоролик з демонструванням даних вправ.

Для цього комплексу Вам знадобиться стілець або лавка (нерухома), на яку Ви зможете спертись ногами. Як і на першому рівні, тренування включають в себе 3 типа вправ для грудей по 3 підходи з перервами по 30 секунд.

Не забудьте розім’яти своє тілом перед початком тренувань.

Вправа 1.

Прийміть стійку «упор лежачи» на підлозі (пальцями ніг упріться в підлогу), руками спирайтесь широко (ширше за ширину плечей), повільно опускайте тулуб якомога нижче до підлоги (старайтесь торкнутись підлоги грудьми) і піднімайте. Повторюйте 16 разів. Зробіть перерву в 30 секунд і повторіть підхід, всього виконайте 3 підходи.

Вправа 2.

Прийміть стійку «упор лежачи», але тепер під ноги підставте лавку. Ваша голова має знаходитись на нижчому рівні ніж ноги. Зіпріться пальцями ніг об лавку, руки тримайте широко. Опускайте тулуб до підлоги якомога нижче і піднімайте в стартове положення. Повторюйте 16 разів. Всього виконайте 3 підходи, а між підходами робіть перерву в 30 секунд.

Вправа 3.

Прийміть стійку «упор лежачи». Руки тримати вузько (на рівні плечей). Повільно опускайте тулуб якомога нижче до підлоги і піднімайте. Опускаючи тулуб до підлоги лікті не розводьте, а лишайте вздовж тулуба. Виконайте 3 підходи по 16 разів з перервами по 30 секунд між підходами.