Вправи для живота (преса) (2 рівень) (+відео)

Марко

Updated on:

Представляємо до вашої уваги другий рівень комплексу вправ для живота. Якщо Вам здається, що 1 рівень вправ занадто легкий для Вас, переходьте на 2 рівень.

На цей комплекс вправ Ви витрачатимете 10 хвилин протягом дня. Він включає в себе 8 вправ з 3 перервами. Кожну вправу виконують лежачі на фітнес-килимку (ви можете використовувати будь який не пухкий рушник чи ковдру).

Перед початком тренувань не забудьте розім’яти своє тіло і розтягнути м’язи живота.

Вправа для живота 1

Лежачи на спині, тримайте поперек впритул до підлоги. Зігніть ноги в колінах,а руки виставте прямо поміж ніг. Тягніться руками і тулубом до ніг. Повторюйте 40 разів.

Вправа для живота 2

Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах. Руки покладіть за голову. По черзі, піднімаючи одну з ніг, одночасно, підтягуйте тулуб до піднятої ноги. Повторюйте 40 разів.

Відпочивайте 15 секунд.

Вправа для живота 3

Лежачи на спині, голову кладіть на підлогу, руки за голову, ноги прямі. По черзі підіймайте кожну ногу догори (затримуючи в повітрі) і опускайте не торкаючись підлоги. Важливо: старайтесь тримати поперек впритул до землі. Повторюйте 40 разів.

Вправа для живота 4

Лежачи на спині, зігніть ноги в коліна, а руки схрестіть на рівні грудей. Піднімайте тулуб до ніг і повільно опускайте на підлогу. Повторюйте 40 разів.

Відпочивайте 15 секунд.

Вправа для живота 5

Лежачи на спині, підніміть ноги в повітря і тримайте їх прямими. Руки розведіть у боки. Піднімайте тулуб до колін, а руками тягніться до носків ніг і опускайте тулуб на підлогу. Повторюйте 40 разів.

Вправа для живота 6

Лежачи на спині, схрестіть руки на животі. Ноги підніміть у повітря і зігніть у колінах. Підтягуйте коліна ніг до грудей і повертайте у повітря. Повторюйте 40 разів.

Відпочивайте 15 секунд.

Вправа для живота 7

Обпершись тазом на підлогу, тримайте тулуб і ноги в повітрі, а руки з боків. На кожний рахунок підтягуйте тулуб і ноги, доторкаючись колінами грудей. Повторювати 40 разів.

Вправа для живота 8

Ляжте на спину, попереком впритул до підлоги, голову тримайте підняту, ноги зігніть в коліна, руки тримайте з боків тулуба. По черзі підтягуйте кожну руку до п’ят ніг. Повторюйте 40 разів.

Рівень 2 пройдено! Займайтесь кожен день і переходьте на рівень 3 для досягнення більших результатів.