Вправи на прес для плоского живота

Катерина

Updated on:

Крім вправ на прес не забувайте про правильне збалансоване і здорове харчування. Також важливо робити вправи на прес регулярно. Оптимальна кількість тренувань для преса – 3-4 рази в тиждень. Важливо перед тим, як робити вправи на прес, гарненько розігріти всі м’язи тіла. Для цього потрібно зробити загальну зарядку: підійдуть біг, стрибки, нахили і т.д.

vpravi_dlya_zhivota_1

Планка. Прийміть горизонтальне положення, лежачи на животі. Витягніть тіло, спираючись на пальці ніг і на лікті, руки в ліктях зігніть на 90°. Напружте м’язи черевного преса, щоб живіт не провисав. Спину тримаєте максимально рівною, щоб лінія від голови до п’ят була прямою, як планка. Затримайтеся в такому положенні на 30-60 секунд. Повторіть 3-5 разів.

Велосипед. Лежачи на спині, поперек притисніть до підлоги, руки витягніть уздовж тулуба. Підніміть вгору ноги, зігніть їх в колінах і робіть обертальні рухи ногами, як ніби крутите педалі велосипеда. Виконайте 20 разів, обертаючи ноги вперед, потім 20 разів – назад.

Ножиці. Лежачи на спині, поперек притисніть до підлоги, руки витягніть уздовж тулуба. Злегка підніміть прямі ноги над рівнем підлоги на 30 ° С. Потім одну ногу підніміть на 45 ° С, а іншу опустіть, мало не торкаючись п’ятою підлоги. Робіть поперемінні інтенсивні махи прямими ногами у вертикальній площині, не опускаючи ноги на підлогу. Виконайте 20 разів.

Перехресні ножиці. Аналогічна вправа, але в іншій площині. Лежачи на спині, поперек притисніть до підлоги, руки витягніть уздовж тулуба. Підніміть прямі ноги приблизно на 45 ° С над рівнем підлоги. Трохи розведіть їх в сторони і робіть інтенсивні махи в горизонтальній площині назустріч один одному по черзі одна нога над іншою, за принципом ножиць. Виконайте 20 разів.