Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Китай втратив всі жіночі турніри через інтимний скандал


shuai.jpg (346.34 Kb)

Жіноча тенісна асоціація (WTA) тимчасово не проводитиме своїх турнірів у Китаї та Гонконгу після ситуації зі спортсменкою Пен Шуай.

Тенісистка раніше повідомила про сексуальні домагання з боку віце-прем'єра Китаю Чжана Гаолі, зазначено на сайті WTA.

Секс-скандал із тенісисткою: домагання віце-прем'єра

Шуай на початку листопаді на сторінці у соціальній мережі Weibo розповіла про те, що її примушували до сексу з Гаолі. Проте запис було швидко видалено, а спортсменка перестала виходити на зв'язок протягом півтора тижня. 17 листопада тенісистка надіслала керівництву WTA листа, в якому відмовилася від своїх слів про домагання і попросила про неї не турбуватися. Громадськість скептично поставилася до справжності заяви Шуай,

У WTA зазначили, що така ситуація є неприйнятною. Глава асоціації Стів Саймон припустив, що на Шуай чинять тиск.

chzhana_gaoli_shuan.jpg (69.93 Kb)

Цитата:
«Все це не може стати прийнятним. Якщо впливові люди зможуть і далі заглушувати голоси жінок і замовчувати звинувачення в сексуальному насильстві, то підстава, на якій було побудовано WTA — рівноправність для жінок, зазнає колосальної невдачі. Я не допущу, щоб таке трапилося з організацією та її гравцями», - сказав Саймон.

За його словами, якщо організація продовжить 2022 року проводити турніри в Китаї, то спортсменки знову можуть зіткнутися з ризиками. Саймон висловив сподівання, що заклики WTA будуть почуті, а китайська влада зробить кроки для законного вирішення проблеми з Шуай.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Новини спорту

Схожі публікації