Вакуум – вправа для плоского живота (Відео)

anna

Updated on:

vakuum_dla_jivota

Вакуум – це чудова вправа для плоского живота, яку можна виконувати де завгодно та коли завгодно. Таку вправу можна виконувати зранку навіть не встаючи з ліжка. Займе це менше 5 хвилин часу, а результат не змусить себе чекати. В даній статті ми розглянемо два варіанти вправи вакуум для плоского живота – в залежності від положення виконання.

Варінт вправи Вакуум стоячи

Станьте прямо, під час глибокого вдиху нахиліть корпус вниз, при цьому тримаючи руки на стегнах. Після цього видихніть все повітря одночасно втягуючи живіт якомога сильніше. Повинно появитись відчуття, що ваші внутрішні органи піднімаються до ребер. Голову злегка нахиліть вниз, як ніби ви хочете доторкнутись підборіддям до грудей, при цьому потрібно дивились лише вперед. Утримуйте живіт втягнутим 20-30 секунд. Повільно разслабляючи живіт відновлюйте дихання. Повторюйте від 5 до 10 разів.

Варіант вправи Вакуум лежачи на підлозі

Лежачи на спині зігніть коліна під прямим кутом та витягніть руки вздовж тіла. Зробіть глибокий вдих і повільно намагайтесь видихнути з легень все повітря, після цього живіт потрібно втягнути якомога глибше і утримувати в такому положенні приблизно 20-30 секунд.

Під час затримання дихання старайтесь тримати живіт нерухомим, за рахунок цього накачується поперечний м’яз. Повторюйте 5-10 разів. Регулярне повторення вправи Вакуум для плоского живота пришвидшить ваш результат та наблизить вас до мети.