8 способів спалювати жир швидше

Катерина

Updated on:

Ці поради допоможуть вам швидше спалювати жир і досягти бажаного результату.

yak_spaliti_zhir_8_sposobiv

1. Вода

Чи вірите ви чи ні, вода – найкращий жироспалювач. Ваша печінка, яка переробляє жир, потребує великої кількості води для нормального функціонування. Зневоднення знижує швидкість спалювання жирів і погано впливає на м’язи і суглоби. Якщо ви хочете уникнути зневоднення, пийте більше води.

Якщо ви відчувайте голод ви можете просто бути зневоднені. Якщо ви підозрюєте що це ваш випадок, просто випийте кілька склянок води перед їжею.

spalyuemo_zhir

2. Не сидіть на дивних дієтах

Хоча дивні дієти, такі як: грейпфрутова дієта або дієта на капустяному супі – можуть допомогти схуднути швидко, але це не триватиме довго. Як тільки ви повернетеся до звичайного раціону, ви будете виглядати гірше, ніж до початку дієти. Більш того, в цих дієтах бракує ключових макроелементів, які важливі для здоров’я.

spalyuemo_zhir_2

3. Частіше їжте

Може бути, це і звучить дивно, але збільшення частоти прийомів їжі допомагає схуднути. Але не зрозумійте нас неправильно: частота прийомів їжі не так важлива, як якість їжі.

Легенда бодібілдингу Річ Гаспарі точно знає, як частота і якість їжі призводять до трансформації тіла. “Коли моя мета – спалити жир, я стежу за тим, щоб їсти 6-8 разів на день і при цьому маленькими порціями. Збільшення кількості прийомів їжі прискорює метаболізм і в підсумку я не з’їдаю так багато їжі, щоб щось відклалося в жир “.

4. Скоротіть періоди відпочинку

Коли справа стосується жироспалювання, інтенсивність – наше все.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

5. Більше часу для сну

Люди, які недостатньо сплять, страждають від уповільнення метаболізму, недостатнього вивільнення тестостерону і почуття голоду протягом дня. Всі ці фактори будуть працювати проти вас, якщо ви намагаєтеся схуднути. Зробіть сон вашим пріоритетом.

6. Пийте зелений чай

Замініть чашку кави на зелений чай. Зелений чай хороший тим, що прискорює ваш обмін речовин і завдяки своєму складу допомагає відновленню організму після інтенсивних тренувань. До того ж, зелений чай краще справляється з зневодненням, ніж кава!

pidshkirnii_zhir2

7. Менше стресу

Стрес призводить до переїдання. Стрес також вивільняє гормон кортизол, який сприяє накопиченню жиру. Якщо в організмі багато кортизолу, він змушує жир відкладатися в проблемних зонах.

Щоб побороти стрес риймайте ванну, читайте, грайте на вулиці, гуляйте, тренуйтеся. Чим краще ви будете контролювати стрес, тим краще ви будете себе почувати і тим швидше буде видно ефект від вправ.

8. Будьте наполегливі

Ми знаємо, що вам хочеться якомога швидше домогтися своїх цілей, але тільки наполегливість допоможе вам дотримуватися правильного харчування і тренувань. Якщо ви будете дотримуватися плану хоча б місяць, результати здивують вас.