Імбир застосовується у медицині та кулінарії як мінімум кілька тисячоліть. Його батьківщиною є Південна Азія. Саме там вперше використали корневище рослини для пришвидшення кровообігу, нормалізації тиску, покращення роботи травної системи. Сьогодні ж цей продукт вживають у їжу для досягнення наступних цілей:
Імбир застосовується в вигляді таблеток, перемеленого порошку або ж чаю.
Імбир багатий вітамінами С, В1 та В2. В його складі є калій, кальцій, марганець, германій, алюміній та інші мінерали. Він містить каприлову, нікотинову та лінолеву кислоту. Нарешті, корневище містить ефірну олію з гінгеролом та шогаолом.
Напій на основі корневища покращує пам'ять та процес травлення, підвищує якість інтимного життя, насичує кров киснем. Також він заглушає головну біль та знімає інші неприємні відчуття.
Також імбирний чай має 4 корисні властивості:
Імбирний чай пється зранку, оскільки він сильно бадьорить тіло. Його можна підсолоджувати медом, заварювати разом з чаєм, доповнити невеличким шматочком лимона. Готовий напій обов'язково слід процідити.
Також імбир можна споживати у якості таблеток, пастилок, добавок до їжі. Цей продукт ідеально поєднується з часником. Разом, вони спустошують жирові відкладення, перетворюючи їх у енергію.
Імбир не рекомендується вживати при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчовивідних шляхів. Його слід поступово вводити в раціон. Якщо ви відчули погіршення стану після прийому імбиру - негайно проконсультуйтеся з лікарем!