Тату - це не просто мистецтво на тілі, але й втручання, яке вимагає відповідного догляду та уваги до здоров'я шкіри. Після нанесення татуажу шкіра потребує особливого догляду, оскільки вона ушкоджена, а також може виникнути реакція на чорнило. Догляд за тату включає в себе декілька важливих аспектів: гігієна, захист від ультрафіолетового випромінювання, забезпечення вологості та загоєння шкіри. Важливо дотримуватися режиму догляду, який рекомендує майстер тату (1), і використовувати спеціальні засоби для догляду за тату, наприклад, Бепантен.
Догляд за татуюванням мало чим відрізняється від догляду за будь яким іншим способом ураженою шкіро. Навіть більше, можна сказати, що догляд за татуюванням добре впливає на шкуру як під малюнком так и довкола нього.
То як доглядати за тату? Для досягнення максимального ефекту в догляді за тату, рекомендується дотримуватися певного режиму та правил (2):
Бепантен - це засіб, який часто рекомендують для догляду за тату, оскільки він має комплексну дію і сприяє загоєнню шкіри. Декспантенол - основний компонент Бепантену, який перетворюється в організмі в пантотенову кислоту (вітамін В5). Він сприяє регенерації шкіри, прискорює процеси загоєння та відновлення клітин шкіри. Ланолін: має зволожуючу та зм'якшувальну дію, сприяє загоєнню шкіри.
Після нанесення татуювання потрібно наносити Бепантен на область тату 2-3 рази на день. Важливо дотримуватися правил гігієни: мити руки перед нанесенням крему, не чіпати тату непотрібно, не знімати корку, яка утворюється на тату.
Один з ефективних засобів для комплексного догляду за шкірою та тату - це гель Бепантен, що зумовлено дією цього засобу. Реакція шкіри - Бепантен заспокоює шкіру та зменшує реакцію на стресовий вплив. Він має зволожуючу дію, що допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості шкіри.
Таким чином, гель Бепантен є незамінним засобом для комплексного догляду за шкірою та тату. Його компоненти мають безліч корисних властивостей, які сприяють швидкому загоєнню, зменшенню почервоніння та ушкоджень, а також забезпечують захист та вологість шкіри. З цим засобом тату буде приносити лише задоволення від модного малюнку (3), а не страждання, через ураження шкіри.
1. Rosenbaum, B. E., Milam, E. C., Seo, L., & Leger, M. C. (2016). Skin Care in the Tattoo Parlor: A Survey of Tattoo Artists in New York City. Dermatology (Basel, Switzerland), 232(4), 484–489. https://doi.org/10.1159/000446345
2. Gonzalez, C. D., Walkosz, B. J., & Dellavalle, R. P. (2020). Aftercare Instructions in the Tattoo Community: An Opportunity to Educate on Sun Protection and Increase Skin Cancer Awareness. The Journal of clinical and aesthetic dermatology, 13(6), 22–23.
3. Farley, C. L., Van Hoover, C., & Rademeyer, C. A. (2019). Women and Tattoos: Fashion, Meaning, and Implications for Health. Journal of midwifery & women's health, 64(2), 154–169. https://doi.org/10.1111/jmwh.12932
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!