Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Яких лікарів важливо відвідати перед заняттями спортом


inf1.jpg (58.68 Kb)

Довідка від лікаря - обов'язкова вимога для занять в будь-якому фітнес-клубі. Чесно отримують цей документ – одиниці, а інші просто купують без необхідних обстежень.

Результат такого підходу сумно відомий: щорічно в світі під час тренувань помирають тисячі спортсменів-любителів. Але, здавалося б, якщо людина відчуває себе здоровою, навіщо йому витрачати час і сили на оформлення довідок? Правда, лікарі з такою позицією категорично не погоджуються.

Виявити приховані патології і спрогнозувати ризики дозволяє комплекс досліджень, який повинен включати в себе:

1. Аналізи крові (загальний і біохімічний)

Допоможуть виявити патологічні процеси, що відбуваються в організмі.

2.
Діагностичний навантажувальний тест

Дослідження здійснюється на спеціальному медичному обладнанні, що дозволяє оцінити роботу серця при навантаженнях. Навантажувальний тест уточнить, чи є проблеми з кровопостачанням серця, встановить наявність прихованих порушень ритму, які не з'являються в спокої, а також покаже, як реагує артеріальний тиск на навантаження.

fitnesss.jpg (108.11 Kb)

3. Ультразвукова діагностика серця

УЗД серця - ключовий метод діагностики для новачків. З його допомогою лікар зможе візуально оцінити будову серця і великих судин, вирішити питання про наявність чи відсутність органічної проблеми, яка може бути перешкодою до виконання навантажень. А також це дозволить сказати, чи достатньо добре скорочується серце в спокої.

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

4. УЗД судин

Це відповість на питання про стан судинної стінки, і прохідності судин. Існують ряд патологій, які пацієнти на перших етапах суб'єктивно не відчувають.

Ультразвукова діагностика здатна виявити аневризм. При аневризмі протипоказані будь-які фізичні навантаження, оскільки навіть найнезначніші з них підвищують артеріальний тиск і збільшують вплив на стоншену судинну стінку. Це може спричинити розрив аневризми і раптову смерть.

Будь-яка фізична активність провокує збільшення частоти серцевих скорочень і підвищує артеріальний тиск. Різкий підйом небезпечний розвитком такого невідкладного важкого стану, як гіпертонічний криз. Він може проявлятися у вигляді запаморочення або втрати свідомості, при цьому патологічному стані підвищуються ризики розвитку інсульту та інфаркту.

5. МРТ хребта

Необхідно пройти перед початком занять ним людям, які планують силові навантаження, і всім, кого турбують болі в спині. МРТ дозволяє виявити запальні і пухлинні зміни хребців, м'яких тканин, наявність утисків і гриж міжхребцевих дисків. Якщо ці проблеми не виявити до початку занять, можливі гострі і ниючі болі, защемлення.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації