Схуднення без дієт

Катерина

Updated on:

dieta_golovna

Сучасні фахівці в області схуднення все більше розчаровуються в дієтах. Справа в тому, що типові дієти обмежують калорії, а це призводить до уповільнення обміну речовин. Тим часом сучасні дослідження вказують на те, що можна втратити значну кількість жиру і зберігати результат, не обмежуючи себе у калоріях. Ось кілька простих способів.

Як схуднути без дієт

Пришвидшіть метаболізм

Швидкість, з якою ваше тіло спалює калорії, залежить від віку. Згадайте свій підлітковий вік – коли тіло багате гормонами, швидкість метаболізму дуже висока. Але після 20 років ця швидкість зменшується на 2% кожні 10 років. І калорії, які не встигають згоріти, відкладаються в жир.

Як компенсувати цей віковий спад? Набрати і підтримувати м’язову масу трохи вище, ніж у звичайної людини. М’язи метаболічно активні, вони витрачають жир як під час руху, так і в стані спокою. Тренуйтеся через день, включіть в свою програму віджимання, підтягування, жим штанги, присідання з гантелями, ходьбу, або іншу аеробіку для спалювання жиру.

Знайдіть компанію

Виявляється, ризик розтовстіти вище у тих людей, чиї близькі мають зайву вагу. Вчені з США привели статистику: якщо ожирінням страждає близький друг, то ваш ризик розтовстіти підвищується на 57%. Якщо брат або сестра – ваш ризик набрати масу вище на 40%, а у випадку з подружжям ризик збільшується на 37%. Тому стежте за вагою разом з близькими, постарайтеся підключити їх до своїх тренувань і прогулянок, тоді результат не змусить себе чекати.

dieta3

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

Пийте воду

Зробіть один-єдиний крок – перестаньте пити будь-які солодкі напої, алкогольні коктейлі, чай і каву. Пийте більше питної води, адже в напоях присутній цукор – це додаткові кілограми на талії.

Візьміть тарілку поменше

Дослідники вивчили зв’язок між розмірами тарілки і розміром порції. Виявилося, що, чим більша тарілка, тим більше ви з’їсте. Не всім вдається наповнювати тарілку не повністю, не доїдати або не брати добавку. Візьміть тарілку поменше – і ви побачите, що прекрасно наїдаєтеся порцією меншого розміру!