3 головних правила для успішних занять спортом

Катерина

Updated on:

Ви вирішили займатися спортом, однак через деякий час закинули заняття? Давайте розберемося, чому так відбувається і що потрібно знати, щоб успішно продовжувати тренування.

uspishnetrenuvannyayaya

Часто трапляється так, що тільки-но почавши займатися спортом, люди відмовляються від тренувань. Чому так відбувається? Справа в неправильному підході. Спортивні інструктори розробили систему, яка направить ваші зусилля в потрібне русло і допоможе успішно займатися.

. . . .

Ставте перед собою реалістичні цілі

Ви можете прагнути до фігури своєї мрії або біцепсам Арнольда, але не намагайтеся отримати бажане одразу ж на старті.

Розподіляйте часдля тренувань розумно

Фахівці радять присвячувати аеробним вправам 2,5 години в тиждень. Розподіліть цей час з розумом: по 30 хвилин в день 5 днів на тиждень, а не за 1 день виснажливих тренувань. Встановіть щотижневу мету тренування, поступово додаючи більше часу і інтенсивності. В кінці кожного тижня оцінюйте свої результати. Якщо ви досягли своєї мети – радійте! А якщо ж ні – проаналізуйте, що пішло не так і як Ви збираєтеся це виправити.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Заняття спортом це не «борг перед батьківщиною»

Дійсно, для деяких людей походи в спортзал – це щоденна звичка, яка допомагає їм дотримуватися режиму, концентрувати увагу і дарує відчуття виконаного обов’язку, коли щоденна норма вправ виконана. Для інших походи в тренажерку – це важка і навіть тяжка робота, на яку вони рано чи пізно махнуть рукою.

uspishnetrnenuvannnyaya2