Як їсти солодке, щоб не поправлятися

Катерина

Updated on:

Зараз дуже популярно вести здоровий спосіб життя, але як бути ласунам? Невже у них немає шансів зануритися в здоровий спосіб життя? Є! Головне правильно підійти до цього питання, адже зараз хитрі маркетологи додають приставку “ПХ” (правильне харчування) до чого завгодно: пх-шоколад, пх-морозиво, пх-пиріг … Це пастка!

solodke_i_nepopravlyatis

ПХ-солодощі можуть бути менш шкідливими, за рахунок дієтичних компонентів, але нешкідливими вони не бувають! Наприклад, вівсяне борошно більш корисне пшеничного, але від цього воно не стає менш калорійним. Тому треба навчитися розрізняти, що небезпечно для фігури, що менш небезпечно, а що безпечно.

. . . . .

Так само ви повинні розуміти, що повністю відмовитися від солодкого не можна. Звичайно ж можна сидіти на дієті кілька тижнів або місяців, при цьому взагалі не їсти солодке, але ПХ має на увазі під собою постійний контроль того, що ми їмо. Постійно утримуватися від солодкого нереально, тому не варто відмовлятися від нього. Просто контролюйте кількість і якість солодкого.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Наприклад:

– Натуральний шоколад можна їсти, але в малій кількості.

– Морозиво легко замінюється йогуртом, його навіть можна заморозити.

– Кекси можна замінити запеченим сиром з фруктами.

– З тортів допускається чізкейк, в невеликій кількості, в першій половині дня.

Ви повинні усвідомити, що ПХ – це не вічні муки у вигляді утримання, ПХ – це грамотний компроміс між “хочу” і красивою фігурою. Вживайте солодке в адекватній кількості, з адекватною частотою, адекватним складом і вашій фігурі нічого не зашкодить.