Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

4 вправи для вузької талії


fitnes_11.jpg (118.04 Kb)

Мрієте мати спокусливий плоский животик, але при цьому не готові стояти в планці по кілька годин на день, як Мао Вейдунг? Тоді озбройтеся тренувальним планом, який допоможе досягти бажаного, віднімаючи у вас менше 30 хвилин в день.

Виконуйте всі вправи по порядку, відпочиваючи між ними по 30-60 секунд. Повторіть всю послідовність 2-3 рази. Займайтеся щодня або через день.

ploskiizhivitlaikaf.jpg (2.07 Kb). . .
. .

Планка зі зміною ніг в стрибку

Встаньте в позу класичної планки з опорою на гирі. Ваше тіло повинно утворювати пряму лінію від верхівки до п'ят (не прогинаєтеся в попереку і не піднімайте таз). У стрибку зігніть праву ногу і виставите її вперед (стопа - між гирями, кут в коліні - 90 градусів). Так само стрибком поміняйте ноги місцями. Продовжуйте протягом хвилини. Працюйте енергійно!

4vpraviplankazizminoyu_nig.jpeg (230.84 Kb)

Скручування з короткою амплітудою руху

Ляжте на спину: ноги зігнуті в колінах, долоні - на потилиці, лікті - в сторони. Виконуйте скручування корпусу вперед, відірвавши лопатки від підлоги і округливши верхню частину корпусу. Розпрямтися, опускаючи корпус у вихідне положення, але не торкаючись лопатками підлоги. Продовжуйте протягом хвилини. Виконуйте скручування з короткою амплітудою якомога енергійніше. Працюйте 1 хвилину.

4vpraviskruchuvannya.jpeg (279.17 Kb)

Планка на передпліччях з відведенням руки в сторону

Встаньте в позу планки з опорою на передпліччя. Ваше тіло повинно утворювати пряму лінію від верхівки до п'ят. Розмістіть медбол трохи правіше від правої руки. Упріться в нього правою долонею і відкочуйте вправо, повністю випрямивши руку. Поверніться у вихідне положення, підкотивши інвентар до корпусу. Виконуйте вправу протягом хвилини в повільному темпі.

4vpraviplankapoperch.jpeg (262.72 Kb)

Дивіться також: Як правильно робити випади

Бічні скручування

Ляжте на спину: прямі ноги зімкнуті, долоні - на потилиці, лікті - в сторони. Виконайте скручування корпусу вправо, відірвавши ліву лопатку від підлоги і притягнувши лівий лікоть до правого коліна (права нога зігнута під 90 градусів). Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу в іншу сторону.

4vpravibichniskruchuvannya.jpeg (176.54 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації