4 вправи для вузької талії

Катерина

Updated on:

fitnes_11

Мрієте мати спокусливий плоский животик, але при цьому не готові стояти в планці по кілька годин на день, як Мао Вейдунг? Тоді озбройтеся тренувальним планом, який допоможе досягти бажаного, віднімаючи у вас менше 30 хвилин в день.

Виконуйте всі вправи по порядку, відпочиваючи між ними по 30-60 секунд. Повторіть всю послідовність 2-3 рази. Займайтеся щодня або через день.

ploskiizhivitlaikaf

. . . . .

Планка зі зміною ніг в стрибку

Встаньте в позу класичної планки з опорою на гирі. Ваше тіло повинно утворювати пряму лінію від верхівки до п’ят (не прогинаєтеся в попереку і не піднімайте таз). У стрибку зігніть праву ногу і виставите її вперед (стопа – між гирями, кут в коліні – 90 градусів). Так само стрибком поміняйте ноги місцями. Продовжуйте протягом хвилини. Працюйте енергійно!

4vpraviplankazizminoyu_nig

Скручування з короткою амплітудою руху

Ляжте на спину: ноги зігнуті в колінах, долоні – на потилиці, лікті – в сторони. Виконуйте скручування корпусу вперед, відірвавши лопатки від підлоги і округливши верхню частину корпусу. Розпрямтися, опускаючи корпус у вихідне положення, але не торкаючись лопатками підлоги. Продовжуйте протягом хвилини. Виконуйте скручування з короткою амплітудою якомога енергійніше. Працюйте 1 хвилину.

4vpraviskruchuvannya

Планка на передпліччях з відведенням руки в сторону

Встаньте в позу планки з опорою на передпліччя. Ваше тіло повинно утворювати пряму лінію від верхівки до п’ят. Розмістіть медбол трохи правіше від правої руки. Упріться в нього правою долонею і відкочуйте вправо, повністю випрямивши руку. Поверніться у вихідне положення, підкотивши інвентар до корпусу. Виконуйте вправу протягом хвилини в повільному темпі.

4vpraviplankapoperch

Дивіться також: Як правильно робити випади

Бічні скручування

Ляжте на спину: прямі ноги зімкнуті, долоні – на потилиці, лікті – в сторони. Виконайте скручування корпусу вправо, відірвавши ліву лопатку від підлоги і притягнувши лівий лікоть до правого коліна (права нога зігнута під 90 градусів). Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу в іншу сторону.

4vpravibichniskruchuvannya