Як правильно робити випади

Катерина

Updated on:

Випади дозволяють активізувати роботу всіх груп м’язів стегон і сідниць. Під час виконання вправи задіюються широкі латеральні і прямі м’язи стегон, напівсухожильні, двоголові і медіальні м’язи стегон, а також сідничні м’язи.

0vipadi-vprava-do-idealnih-sidnic

Випади – дозволяють ефективно і досить швидко зменшити об’єм стегон. Правильно виконуючи випади можна в найкоротші терміни зменшити пропорцій тіла.

. . . . . .

Випади можна виконувати як в тренажерному залі, так і в домашніх умовах. Тільки обов’язково, перед тим як робити випади, необхідно зробити розминку, для того, щоб розігріти м’язи і попередити можливе їх травмування або розтягнення.

Техніка виконання класичних випадів

1. Положення стоячи, ноги на ширині плечей.

2. Робите довгий крок вперед з присіданням на ведучу ногу, яка знаходиться спереду.

. . . . .

3. Поштовхом передньої ноги, повертайтесь у вихідне положення, упір на стопу.

4. Після цього робіть те саме на іншу ногу і так по черзі. Чим дальше виконуватимете крок, тим складнішою буде вправа – проте правильною. Кут згину в коліні ноги, яка знаходиться спереду повинен складати не більше 90 градусів, тоді повторення вважається зарахованим.

vipadi-vprava-do-idealnih-sidnic

Ноги в цій вправі знаходяться на ширині плечей, положення рук значення не має, руки швидше служать для рівноваги.

Не правильно: нахиляти спину вперед під час випаду. Спина в обох положеннях повинна знаходитися строго вертикально, особливо, якщо виконуються випади вперед з додатковою вагою.