Як правильно качати прес

Катерина

Updated on:

Чи знаєте ви як правильно качати прес ? Впевнені, що ви теж допускаєте помилки під час тренування. Саме це заважає вам накачати гарний животик! Прочитайте уважно і не допускайте помилок під час занять на прес.

kachaemopresza3tizhni

1) Качай прес 3 рази в тиждень

Перша і найпоширеніша помилка новачків – це робота над пресом кожен день. Так, дівчата впевнені, чим більше і інтенсивніше качати прес, тим швидше і краще буде результат. Чи так це? Звичайно ж ні. Щоб м’язи зміцнювалися, ставали сильними і рельєфними, їм потрібен відпочинок. Тому тренуйте м’язи преса 3 рази в тиждень, в кінці силового тренування. І вже через декілька місяців ви побачите результат.

. . . .

2) Гарний прес залежить від кардіо

Якщо не включити в свою програму кардіо, красивий прес так і залишиться виключно в мріях. Чому так? Вся справа в тому, що від прокачування преса жировий прошарок, який є у кожного, не зменшується. Тобто, займаючись тільки вправами для преса, у тебе будуть міцні внутрішні м’язи і жирок зверху. І це – природне явище.

Щоб такого не було, регулярно займайся кардіо. Як відомо, кардіотренування призначені тренувати витривалість, а також зменшувати жировий прошарок на тілі.

3) Неправильне харчування

Частою причиною відсутності результату в роботі над пресом є неправильне харчування. Не можна їсти все, що хочеться, і при цьому мати спортивний прес. Причина – в жировому прошарку. Так, щоб зменшити кількість жиру, старайся зменшити в раціоні кількість швидких вуглеводів (білий хліб, здоба, булочки, солодке) і збільшити кількість овочів і білка. Пам’ятай, чим більше овочів і білка ти їси, тим красивіше буде ставати твоє тіло.

. . . . . . . . . . . . . .

prespravilno