Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Домашні тренування - Топ-5 вправ для початківців


Фітнес вдома має багато переваг, серед яких комфорт, економія часу і коштів, відсутність комплексів. Але такий тренінг має і недоліки, головним з яких, є відсутність контролю. Немає тренера, який би вас стимулював. Існує великий ризик, що ви будете систематично відкладати заняття «на завтра». Перед початком тренувань слід запастися потужною мотивацією.

topdomaaaanove2.jpg (167.54 Kb)

Що включити в домашній тренінг?

Фітнес-вправ налічується безліч. Починати треба з основ.

Обов'язковими елементами тренування новачка повинні стати:

Присідання. Ефективна вправа для м'язів ніг і сідниць. Існує багато варіацій присідань, освоїти які слід після вивчення класичної техніки. Присідати можна з обтяженням або без. Ноги повинні стояти на ширині плечей.

Скручування. Крім стандартної техніки, є також зворотні скручування. Вправа націлена на роботу м'язів живота. Ляжте на рівну поверхню, руки можна розташувати на грудях або за головою, ноги трохи розставте і зігніть в колінах. Відриваємо плечі від підлоги і тягнемося грудьми до колін.

Сідничні місток. Вправа дозволяє прокачати задню поверхню стегна. Потрібно лягти на підлогу, ноги зігнути і зробити упор на п'яти. Руки витягнути уздовж тулуба. Наступний крок - відриваємо сідниці і піднімаємо їх максимально вгору. Упор верхньої частини тіла доводиться на лопатки.

topdomaaaanove.jpg (136.35 Kb)

Відведення ніг назад. Стаємо на долоні і коліна. По черзі відводимо одну ногу назад і вгору, потім повторюємо для другої.

Розведення рук в положенні лежачи. Виконувати вправу треба в горизонтальному положенні з гантелями. Лягаємо на гімнастичний килимок, ноги згинаємо в колінах. Руки витягаємо перед собою, в долонях затиснуті гантелі. Виконуємо розведення рук в сторони, потім зводимо кінцівки разом.

Це мала частина програми, але для новачків її цілком вистачить. Виконувати кожну вправу треба по 10-15 разів в 3-4 підходи. Дотримуючись всіх рекомендації і тренуючись з певною регулярністю, зміни у фігурі ви помітите вже через 1,5 місяці.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації