5 кроків до ідеального тіла

Катерина

Updated on:

Щоб змусити свій організм скидати запас жиру, потрібно навчиться насолоджуватися здоровим способом життя. Для цього ви повинні створити ідеальний режим дня, при якому вам комфортно, у вас є сили і енергія на рухову активність і навіть на тренування середньої інтенсивності.

5krokivdoidealnogo

5 кроків до ідеального тіла

Динамічна розминка

Велика кількість досліджень доводить, що розминка необхідна для розігріву м’язів і зниження ризику отримати травму. Про кардіо по 5-7 хвилин, розминку суглобів і розтяжку ви вже чули, а ось про те, що в розминку можна і потрібно включати гребний тренажер , чуєте напевно вперше. Можна займатися на ньому додатково або вводити як кардіо на початку розминки. Він включає в роботу основні м’язові групи: руки, м’язи кора, сідниці.

Ходьба

Багато хто думає, що моделі голодують і постійно тренуються, але основу їх рухової активності становить ходьба. Вони щодня ходять на роботу, з роботи. Вони постійно рухаються. І 10 000 кроків – це мінімум, який вони проходять щодня.

Різноманітність

Тренування – це далеко не нудний процес! Просто важлива різноманітність. Використовуйте гантелі, адже рухи з ними відносно безпечні, якщо правильно виконувати. Штанга дає можливість прогресувати і працювати з великою вагою. Петлі розвивають гнучкість, координацію і силу.

5krokivdoidealnogo2

Складні віджимання

Віджимання з широкою постановкою ніг – це краще, ніж віджимання з колін. При віджиманні з широкою постановкою ніг ви розвиваєте силу, рухаючись з тією ж амплітудою, що і при звичайних віджиманнях. Віджимання – це базова, безпечна і ефективна вправа. Знайдіть вихідне положення, в якому віджимання стануть вашою улюбленою вправою.

Не займайся дурницями

Життя надто коротке, тому робіть ті вправи, які приносять задоволення і користь! Насолоджуйтеся кожним днем, кожним тренуванням і кожним смачним прийомом їжі.