Ефективне кругове тренування для спалювання жиру

Катерина

Updated on:

Кругове тренування являє собою високоінтенсивний комплекс. Яскравими прикладами такого тренінгу є напрямки Табата і Кроссфіт. У кругове тренування входить 3-10 вправ, які треба виконувати один за одним в швидкому темпі. Виконавши кожен рух по одному підході, атлет може відпочити, але не більше ніж 1-2 хвилини. Потім слід друге коло з тих же вправ. Для новачків досить буде виконати 3-4 підходи. Досвідчені спортсмени практикують 5-6 кіл.

krugovetren2

Кругове тренування для схуднення являє собою поєднання аеробного та анаеробного навантаження. Його основне завдання – запустити метаболічні процеси, спрямовані на жироспалювання. Величезною перевагою цього напрямку фітнесу є те, що жирові відкладення спалюються не тільки в процесі роботи над собою, але і після завершення тренування.

Інтенсивне кругове тренування принесе організму тільки користь, якщо знати, як правильно займатися, враховувати переваги і недоліки. Основними плюсами системи можна назвати:

  • ефективне схуднення;
  • розвиток сили і витривалості організму;
  • зміцнення м’язового рельєфу;
  • доступність – займатися можна вдома або в тренажерному залі;
  • робота відбувається відразу на всі групи м’язів.

З недоліків можна виділити те, що силова частина тренінгу серйозно навантажує серце. Люди з патологіями серцево-судинної системи займатися в такому режимі не можуть. Також під забороною ця функціональна програма для дівчат з гіпертонією і підвищеним внутрішньочерепним тиском. Ще один маленький мінус – під час занять на тренажерах у спортзалі не завжди вдається виконати весь круг без перерви через черги до деяких видів обладнання.

krugovetren

Щоб круговий тренінг для спалювання жиру в домашніх умовах або залі пройшов максимально продуктивно, необхідно знати і дотримуватися кількох простих правил. Дуже важливо добре освоїти техніку кожної вправи, виконувати її правильно, незважаючи на високу швидкість повторень. Тільки так вдасться уникнути травм.

В основі тренувального комплексу повинні знаходитися базові вправи, що задіють максимальну кількість м’язових груп – віджимання, присідання, тяга.

Урізноманітнити їх допоможуть наступні варіанти вправ:

– випади з обтяженням;

– розводка гантелей в сторони;

– жим лежачи або на похилій лаві;

– підтягування;

– скручування;

– планка;

– жим ногами;

– тяга блоку до грудей.

Програму можна складати на свій розсуд.