Мрієте про красиве тіло? З чого почати?

Катерина

Updated on:

У цій статті ви знайдете найважливіші поради для тих, хто всерйоз готовий почати шлях до стрункого тіла.

krasivetilozchogopochati2

Отож, якщо ви мрієте про красиве тіло, тоді пропонуємо вам ознайомитись з важливими порадами, які допоможуть досягти успіху.

1) Визначтеся з видом навантаження, який буде відповідати вашим фізичним можливостям. Не потрібно бігти в секцію важкої атлетики, щоб спалити більше калорій. Важкі тренування можуть привести зовсім не до того результату, про який ви мрієте. Розгляньте всі варіанти і виберіть, що до душі.

2) Серйозно підходьте до вибору тренажерного залу і тренера. Розглядайте варіанти в 15-20 хвилинах від будинку або роботи, щоб не було спокуси прогуляти заняття. Витратьте час на вибір тренера. Хороший тренер допоможе налагодити правильну техніку виконання вправ, проконсультує, допоможе уникнути неприємних ситуацій і травм на тренуваннях.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

3) Відразу виділіть суму на абонемент і послуги тренера. Витративши гроші на створення тіла мрії, не буде спокуси пропустити або відкласти похід в зал. Якщо хороший зал і персональний тренер вам не по кишені – не проблема! Просто будьте готові, що доведеться напружитися і вивчити теорію самостійно. Зараз в мережі можна знайти безліч інструкцій, фото і відео.

4) Заведіть тренувальний щоденник і встановіть декілька корисних додатків на смартфон. Для початку вистачить крокоміра і калькулятора калорій. Складайте плани тренувань і фіксуйте свої спортивні успіхи. Ведення щоденника буде стимулювати до усвідомленого заняття спортом.

krasivetilozchogopochati

Ви повинні полюбити своє тіло, почати його відчувати і розуміти. Тоді ви зміните своє життя. Ви більше не повернетеся до зайвих кіло, почнете більше поважати і цінувати себе, перестанете згадувати одне й те саме бажання – схуднути.