Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Стратегія тренувань для різних типів фігури


hot-girl-fitness-training.jpg (276.07 Kb)

Різний тип фігури – різні тренування. Якщо ви вважаєте це дурницею, то варто зрозуміти, що худим дівчатам не варто більше худнути, а якщо у вас проблемні сідниці – варто побігати, а не віджиматись. Це в дуже спрощеному варіанті пояснень.

Детальніше – ми написали про кожен (із загальних) типів фігур, на яких вправах варто зосередитись, а від яких відмовитись, аби зробити свою талію виразнішою, а фігуру привабливішою.

Якщо ви ще не визначили, який у вас тип фігури, переходьте за посиланням СЮДИ. Визначтесь, та повертайтесь, аби дізнатись, який тип тренувань підходитиме саме вам.

Тренування для жінок із фігурою типу X

Тип фігури Х (або пісочний годинник) є найбільш збалансованим та пропорційним типом фігури.

Тренуйте різні частини тіла почергово. Тренуйтесь за допомогою пілатесу, можете покачати прес. Якщо з’явилась зайва вага – допоможе трохи аеробіки. Не варто зосереджуватись на одній частині тіла. Вам варто підтримувати тіло, а не змінювати його.

Тренування для жінок із фігурою типу А

Для жінок із фігурою типу А варто попрацювати й над верхньою частиною тіла, звичайно, не забуваючи й про те, що варто підтягнути стегна та сідниці. Однак саме рельєфна спина зробить талію більш вираженою та помітною, а добре натреновані плечі зроблять фігуру пропорційнішою, візуально стрункішою.

Звичайно, жінкам із фігурою цього типу варто розуміти, що жирові відкладення накопичуються найбільше в їхніх стегнах, тож одних силових навантажень буде недостатньо. Саме в цій області дуже доречною стане аеробіка.

Для аеробіки найкращим рішення стануть окремі дні. Почніть займатись нею по 10-15 хвилин та щодня збільшуйте час занять, додаючи ще по 5-10 хвилин, в залежності від ваших сил.

Читайте також: Як присідати правильно, щоб качались сідниці

Тренування для жінок із фігурою типу Y

У жінок із фігурою типу Y притаманна атлетична тілобудова. Якщо ваш тип фігури саме Y (чи як ще її називать V або трикутник), то ви вже помітили, що плечі у вас ширші, ніж стегна, а мускулатури нижньої частини тіла слабо розвинена. Як і в попередньому випадку, тут варто прибрати дисбаланс, і робити це варто тим же способом, от тільки «все навпаки».

Намагайтесь більше рухатись: ходити, бігати, замість ліфта більше ходити сходами. Як і жінкам із фігурою типу А вам варто розділити тренування і приділити час стрибкам, можливо, стрибкам із навантаженням. Проте не перенапружуйтесь, зважайте на власну вагу та не беріть на себе надто багато. Стрибки можна виконувати по 8-12 повторень. А для верхньої частини тіла можна обійтись класичними віджиманнями.

Тренування для жінок із фігурою типу H

Для жінок із фігурою типу Н (або Трикутник) фундаментом тренувань мають стати силові навантаження. Варто звернути на базові тренування, в котрих задіяні різні групи м’язів: віджимання, присідання, тощо.

Аеробіку використовуйте лише для розминки. Не забувайте, аеробіка позбавляє жирових відкладень в проблемних місцям, нам же варто привести фігуру в необхідний тонус, тобто підкачати м’язи до приємного контрасту. Однак і силові навантаження не мають бути надто довгими, а тобто не мають тривати більше години.

Якщо в попередніх випадках (вище) ми говорили про дисбаланс в пропорціях та жирових відкладеннях на різних частинах тіла, то тут ситуація кардинально інша. Система ближча до фігури типу Х, от тільки вам варто зосередитись саме на силових навантаженнях, а не на аеробіці.

Тренування для жінок із фігурою типу О

Тренування жінок із фігурою типу О (або Яблуко) мають бути, в першу чергу, спрямовані на спалювання жирових відкладень за допомогою аеробіки. Це може бути їзда на велосипеді, стрибки із скакалкою, пробіжки.

Жінкам із такою фігурою рекомендуються лише загальнозміцнюючі силові вправи.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Фітнес

Схожі публікації