А який у вас тип фігури?

DaydreamerGreen

Updated on:

fe0378dbdc86c5ca3de444060571487c_fitted_740x0

Вибираючи одяг до свого гардероби, чи вибираючи тренування – завжди варто звернути увагу на свій тип фігури. В цьому немає нічого поганого, зрозумівши свої плюси та мінуси, ви зможете краще зрозуміти, що робити зі своїм тілом, та й взагалі, чи варто щось робити.

Втім, часто доводиться сумніватись у тому, який саме тип фігури притаманний нам. Тож аби краще розібратись, ми наведемо вам 5 найпоширеніших та найвідоміших типів фігур, розповімо про їхні характерності, а також наведемо зіркові приклади, аби ви краще орієнтувались у питанні.

Фігура типу X або «Піщаний Годинник»

Така фігура вважається класичним типом жіночої фігури. Стегна по ширині рівня плечей, через це нижня і верхня частини тіла виглядають пропорційно. Талія яскраво виражена, деколи вона навіть надмірно вузька. Якщо жінка з таким типом фігури набирає вагу, то жир, як правило, відкладається на стегнах і грудях. На стегнах утворюються так звані «вушка».

Яка би вага не була набрана, талія залишається яскраво вираженою. І, навпаки, якщо жінка з таким типом фігури сильно худне, стегна все одно залишаються жіночними і вигнутими.

27264816-scarlett-johansson-wallpapers

Яскравими представницями фігури такого типу є Моніка Беллуччі, Джессіка Сімпсон, Холлі Беррі, Скарлетт Йоханссон, Кетрін Зета-Джонс, а також легендарні Софі Лорен і Мерилін Монро.

Фігура типу А або «Груша»

Фігура типу А, або, як ще її називають за особливостями будови, «Груша» – це тип фігури, якому властива велика ширина стегон в порівнянні з плечима. Якщо у «пісочного годинника» верх і низ врівноважені, то у «груші» низ завжди значно ширше. Верх, як правило, більш витончений, ніж низ. Талія вузька, яскраво виражена, іноді занижена через те, що тулуб у «груші» довший, ніж ноги.

Якщо жінка із фігурою типу А гладшає, то жир відкладається в основному на сідницях, стегнах і боках. Чим більша вага, тим більша різниця між стегнами і плечима. Якщо ж, навпаки, «жінка-груша» худне, її фігура стає більш пропорційною. Величезну роль для жінок з таким типом фігури грає постава. Жінці необхідно постійно тримати спину прямо, інакше сутулість підкреслить всі недоліки фігури.

Ви жінка із фігурою типу А якщо: ваші бедра ширші за плечі; на боках більше жиру, ніж на талії; бедра округлі тоді, як живіт плоский; порівняно із бедрами, у вас невеликі груди; у вас вузькі плечі і тонка шия; повнішаю чи ви, зазвичай, набираєте вагу в сідницях та бедрах, тоді як плечі та обличчя залишаються такими ж.

Серед зірковіх прикладів такого типу статури – Крістіна Агілера, Бейонсе та Кейт Уінслет. До речі, багато зірок саме цього типу дуже пишаються своєю фігурою.

beyonce_2

Фігура ти Y або «Трикутник»

Представниці Y-фігури – спортивні жінки, які мають широкі плечі і вузькі стегна. Верхня половина тулуба зазвичай трохи коротша, ніж нижня. Верхня досить масивна частина тіла поєднується зі стрункими і тонкими ногами. Талія трохи широка, але може бути невираженою.

У повнуватої «жінки-трикутника» зайва вага розподіляється в основному у верхній частині тіла (груди, живіт, руки, спина), а ноги залишаються стрункими і худими.

Ви жінка із фігурою типу Y якщо: плечі ширші, ніж стегна; плоскі сідниці і вузький таз; ноги нижче коліна досить худі; якщо набираєте вагу, гладшає, перш за все, область плечей та збільшуються груди; при повноті верхня частина тіла стає схожою на прямокутник.

До «трикутників» відносяться Демі Мур, Сігурні Уівер, Шер, Рене Зеллвегер, Сієнна Міллер. У них при вузьких стегнах досить сильний і масивний торс. Наприклад, Рене Зеллвегер, яка для фільму «Щоденник Бріджит Джонс» набрала вагу. Її фігура стала схожа на квадрат, а ноги залишилися худими. Такі зміни у фігурі притаманні саме жінкам з фігурою типу «трикутник».

Фігура типу H або «Прямокутник»

«Жінка-прямокутник» має однакові по ширині плечі і стегна. Через широку талію фігура має вигляд прямокутника. Такі жінки більше за інших схильні до повноти. Саме повнота робить фігуру ще більше схожою на прямокутник (плюс починає виступати живіт). Втрата ваги, навпаки, змінює фігуру в кращу сторону, і вона стає майже ідеальною.

Ваша фігура типу H якщо: стегна і плечі однакової ширини; коренастий тулуб і стрункі ноги; талія майже не помітна; плоскі сідниці і прямі стегна; прямі руки і ноги.

diaz_3

До «прямокутників» відносяться Мілла Йовович, Кіра Найтлі, Камерон Діаз, Жизель Бюндхен та Ліндсі Лохан.

Фігура типу О або «Яблуко»

О-подібний тип фігури в порівнянні з іншими є диспропорційним, проте саме таких жінок оспівав на своїх полотнах Рубенс. У «жінок-яблук» найвидатнішою є середня частина тулуба, тобто талія і живіт. При цьому у жінок з таким типом фігури порівняно тонкі ноги, худі стегна і сідниці.

Якщо така жінка гладшає, то вага розподіляється в основному на животі й талії.

Ваша фігура типу «Яблуко» якщо: плечі і стегна приблизно однакової ширини; фігура від плечей до стегон має плавні лінії і вигини; є схильність до повноти; стрункі ноги, худі стегна і сідниці.

Найяскравішими представницею такого типу фігури є Келлі Осборн.