5 звичок, які псують фігуру

Катерина

Updated on:

Неможливо отримати струнке тіло без збалансованого харчування і фізичних навантажень. Але деякі повсякденні звички здатні звести нанівець всі наші зусилля в спортзалі і помітно збільшити в обсязі талію. Умовно їх можна розділити на дві групи: пов’язані з харчуванням і рухом. Сьогодні поговоримо з вами про основні шкідливі звички, які псують вашу фігуру.

psue_figuru

Звички, які псують вашу фігуру

Звички, пов’язані з рухом

1) Звичка сутулитися

Неправильна постава робить фігуру мішкуватою, візуально «накидає» нам близько 5 кг і збільшує обсяг живота. «Коли ми сутулимося, внутрішні органи трохи зміщуються, тому погіршується їхня робота. Ті, хто сутулиться за робочим столом, також ризикують отримати підвищений відсоток жиру.

Як виправити: працювати в декількох напрямках. По-перше, зміцнювати м’язи спини і пресу спеціальними вправами 3-4 рази в тиждень. По-друге, частіше вставати з-за комп’ютера і зробити більш комфортним робоче місце.

2) Звичка неправильно розміщувати стопу

Тут експерти виділяють комплекс неправильних рухів, які в підсумку негативно позначаться на фігурі. Зіпсувати фігуру і здоров’я може, на думку експертів, звичка стояти, спираючись на внутрішній край стопи.

Як виправити: стежити за поставою і ходою. Виробити правильну звичку допоможуть заняття йогою.

3) Звичка сидіти «нога на ногу»

У такому положенні погіршується кровопостачання. Також це може призвести до целюліту і збільшенні обсягу стегон і сідниць.

Як виправити: Слідкувати, щоб під час сидіння обидві ваші ноги знаходилися на підлозі, а коліна – зігнуті під кутом 90 градусів. Корисно також буде тричі на тиждень виконувати вправи для зміцнення м’язів стегон і сідниць.

Дивіться також: Як правильно віджиматися на брусах

Звички, пов’язані з харчуванням

Розглянемо ті ситуації, коли збільшити обсяг талії можуть харчові звички, пов’язані зі стравами здорового харчування.

1) Звичка неправильно поєднувати продукти

М’ясо в поєднанні з крохмалистими овочами – один з яскравих прикладів невдалого поєднання продуктів.

До інших подібних сполучень відноситься також суміш крохмалистих овочів і тваринного білка: процес перетравлення цих компонентів займає різний час і вимагає різної кількості шлункового соку.

Як виправити: поєднувати в одному прийомі їжі м’ясо з овочами що не містять крохмалю (наприклад, зелений салат з котлетою, зелена квасоля з відбивною).

2) Звичка поспішати

Їжа на бігу, в супроводі телевізора або комп’ютера цілком здатна помітно зіпсувати будь-яку фігуру, навіть якщо в раціоні будуть тільки здорові і «правильні» продукти.

Як виправити: вчитися їсти повільно і ретельно пережовувати їжу.