Що псує ваші спортивні результати?

Катерина

Updated on:

fizichni_p

Якщо ви тренуєтеся в дома,то робіть це регулярно. Міняйте програму хоча б раз на місяць. Раз на місяць також намагайтеся завітати в фітнес-клуб, щоб скорегувати техніку. Нарощуйте інтенсивність поступово. Звичайно, з першого тренування результату ви не побачите. Якщо регулярно виконувати вправи 3 рази на тиждень, ви відчуєте вже певні результати.

Обов’язково поставте собі чітку мету – без неї ніяке тренування не має сенсу. Важливо й харчування. Воно сильно залежить від того, який тип тренування ви плануєте, але в цілому орієнтуватися потрібно на те, що остання трапеза повинна відбутися за 2 години до тренування.

szo_psue

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Фактори, які впливають на ефективність тренування

Негатив

Той внутрішній діалог, який ми ведемо самі з собою, позначається на нашому самопочутті – і на тренуваннях. Під час силових тренувань дуже часто ми спілкуємося самі з собою негативно, дорікаючи себе в слабкості, в поганій фізичній формі. Дослідження показали, що якщо внутрішньо налаштувати себе на поразку, то результати будуть нижчими. Пам’ятайте: ви – переможець.

Поганий одяг

Бігати краще в спеціальному одязі і взутті, призначеної для бігу. Ви почнете відчувати комфорт під час бігу. Одяг для спорту повинен, в першу чергу, добре виводити вологу. І звичайно, одяг повинен бути підібраний за розміром, так що не соромтеся міряти спортивний одяг перед покупкою.

Алкоголь

Не поспішайте робити кардіо тренування на наступний день після вечірки. Ефект похмілля триває добу, навіть якщо ви його і не відчуваєте, і ефективність тренування буде низькою. Дослідження доводять, що алкоголь, прийнятий за 24 години до фізичного навантаження, знижує ефективність тренування на 11,4%.

Килимове покриття

Якщо ви займаєтеся в дома на килимі, то ви знижуєте ефективність тренування. Чому? Килимове покриття зменшує навантаження на кістки і суглоби. На килимках не варто робити фізичні вправи. Килим знадобиться вам для йоги.