Як позбутися від жиру в області живота

Катерина

Updated on:

ploskii

Напевно вам відомо безліч різних дієт і методик для схуднення, які обіцяють ефективний результат в найкоротші терміни. Більшість з них зводиться до того, що потрібно споживати менше калорій, ніж витрачаєш на добу. І це працює. Але чомусь ніхто не згадує про те, що при такому підході вага зменшується переважно за рахунок втрати м’язової маси, а наш організм знаходить все нові способи збереження жиру.

Так що ж робити? Насправді до збалансованого харчування цілком достатньо додати помірні фізичні навантаження. Тут відмінно допоможуть вправи для плоского живота. Далі ви дізнаєтеся про найефективніших з них.

Скручування

Ніщо не спалює жир на животі швидше, ніж скручування, які посідають перше місце серед вправ зі спалювання жиру. Отже, прийшов час приступати до виконання цієї вправи.

Ляжте рівно на килимок, зігніть коліна, ступні на підлозі. Або ви можете підняти ноги під кутом 90 градусів (див. Фото). Підніміть руки і покладіть їх за голову, або схрестіть їх на грудях. Глибоко вдихніть, а піднімаючи верхню частину тулуба – видихайте. Вдихніть, коли будете опускатися, видихніть, піднімаючись. Зробіть 10 разів, якщо ви новачок.

skruchuvannya

ВЕЛОСИПЕД

Ні, велосипед вам не знадобиться. Думаєте про те, як виконувати цю вправу? Ми вам розповімо.

Ляжте на підлогу, можете покласти руки з боків, або за голову, як при скручуваннях. Підніміть ноги від підлоги і зігніть в колінах. Праве коліно до грудей, ліва нога випрямляється. Тепер ліве коліно до грудей, права нога віддаляється. Продовжуйте виконувати вправу так, немов ви крутите педалі.

velosiped

Випади з поворотом

Ця вправа для новачків, які хочуть швидко позбутися від жиру в області живота.

Ноги на ширині плечей. Коліна злегка зігнуті. Підніміть обидві руки перед собою так, щоб вони були в лінії з плечима і паралельні підлозі. Зробіть випад вперед, як показано на фото. Зробіть великий крок вперед правою ногою і присядьте, як ніби на стілець, щоб ваше коліно утворило кут 90 градусів до підлоги. Ліва нога повинна бути ззаду, з опорою на пальцях. Тримайте спину прямо. Повторіть 15 разів.

vipadi

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

КРІСЛО КАПІТАНА

Все, що вам потрібно для виконання даної вправи – це стілець.

Сядьте на стілець, спина пряма, плечі розслаблені. Руки по сторонам тіла, долоні навпроти стегон, долонями вниз. Глибоко вдихніть. На видиху, підніміть ноги вгору, так, щоб коліна були біля грудей. Утримуйте 5 секунд. Не нахиляйтеся вперед і не вигинайте спину. Повільно опустіть ноги і повторіть.

krislo_kapitana

Нахил в сторону

Це ще одне дуже гарна вправа для того, щоб позбутися від жиру в області живота.

Станьте рівно, руки з боків. Не відриваючи ноги від підлоги, нахиліться вправо, як можна далі, поки не відчуєте, розтягнення в області талії зліва. Виконуючи вправу, тримайте праву руку на правому стегні, а ліву – піднятою вгору. Затримайтеся в цьому положенні на 15 секунд. Поверніться у вихідну позицію. Тепер нахиліться вліво, затримайтеся ще на 15 секунд.

povoroti