Street workout – молодіжний вуличний спорт

Катерина

Updated on:

vorkaut1

У глибинах американських бідних районів зародилася культура здорового способу життя, яка зараз популярна навіть в українських селах. Street workout – сьогоднішня розповідь про те, як можна займатися спортом навіть на вулиці.

Street workout – це не тільки вуличні заняття, але і можливості для самореалізації. Street workout в останні роки став популярним і в Україні. Вулична гімнастика стає чудовою альтернативою поганому дозвіллю – більше ніякого алкоголю.

. . .

Перший всеукраїнський фестиваль Street workout відбувся в травні 2011 року в Дніпропетровську. Вже через кілька місяців на світовому чемпіонаті в Латвії український спортсмен Євген Козир посів перше місце. У 2012 році на День Незалежності в Києві були проведені цікаві змагання між районами міста. Кожен бажаючий міг підійти і виконати вправу.

vorkautt4

Street workout – це можливість займатися будь-якій людині, навіть зовсім не підготовленій до вправ. Програма також відмінно підходить і для більш досвідчених спортсменів, оскільки в ній є вправи, які будуть розвивати вашу фізичну силу навіть через декілька років активних тренувань. Крім цього, програму можна ускладнювати і доповнювати новими вправами. Workout – це в першу чергу здоровий спосіб життя, який ще нікому не зашкодив.

vorkaut2