Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Street workout - молодіжний вуличний спорт


vorkaut1.jpg (31 Kb)

У глибинах американських бідних районів зародилася культура здорового способу життя, яка зараз популярна навіть в українських селах. Street workout - сьогоднішня розповідь про те, як можна займатися спортом навіть на вулиці.

Street workout - це не тільки вуличні заняття, але і можливості для самореалізації. Street workout в останні роки став популярним і в Україні. Вулична гімнастика стає чудовою альтернативою поганому дозвіллю - більше ніякого алкоголю.

. .
.

Перший всеукраїнський фестиваль Street workout відбувся в травні 2011 року в Дніпропетровську. Вже через кілька місяців на світовому чемпіонаті в Латвії український спортсмен Євген Козир посів перше місце. У 2012 році на День Незалежності в Києві були проведені цікаві змагання між районами міста. Кожен бажаючий міг підійти і виконати вправу.

vorkautt4.jpg (323.62 Kb)

Street workout - це можливість займатися будь-якій людині, навіть зовсім не підготовленій до вправ. Програма також відмінно підходить і для більш досвідчених спортсменів, оскільки в ній є вправи, які будуть розвивати вашу фізичну силу навіть через декілька років активних тренувань. Крім цього, програму можна ускладнювати і доповнювати новими вправами. Workout - це в першу чергу здоровий спосіб життя, який ще нікому не зашкодив.

vorkaut2.jpg (30.99 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Силові вправи

Схожі публікації