Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Типові помилки при кардіонавантаженнях


Тренування з власним тілом зміцнює серце, допомагає поліпшити фізичну підготовку і спалити більше калорій. Однак кардіо не дасть результату в трьох випадках: при висококалорійному харчуванні, при низькокалорійному харчуванні і при невисокій загальній активності.

kardiopomilki.jpg (78.11 Kb)

Кардіо - незамінна частина програм, спрямованих на жироспалювання, але щоб заняття були результативними, необхідно нормалізувати харчування. При висококалорійному раціоні аеробіка буде безглуздою, при низькокалорійному - нещадною для вашого метаболізму.

А щоб від ваших кардіотренувань був результат, подивіться, чи не робите ви наступних помилок.

• Надлишок кардіо. Надлишок - це коли аеробіка кожен день і довше години.

• Нерегулярні тренування. Нерозумно чекати результату, якщо займатися, коли хочеться.

У всьому має бути режим. Зрозуміло, якщо хочеться і є можливість порухатися, наприклад, пограти в рухливі ігри, віджатися від підлоги або відвідати урок танців, то без питань. Йдеться про заплановані кардіо в тиждень. Зазвичай рекомендують займатися 30-45 хвилин тричі на тиждень, але кількість тренувань залежить від рівня підготовки і цілі.

• Довгі кардіотренування. Довгі тренування руйнівним чином впливають на м'язи. Після силових занять оптимальним часом для кардіо буде 15-20 хвилин, в вільний день - 30-45 хвилин.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

• Тренування не відповідають рівню фізичної підготовки. Ви спокійно можете пробігтися в інтервальному режимі, але наполегливо ходите. Або навпаки, ваш пульс піднімається до небес, але продовжуєте тренування, навіть якщо почуваєте себе погано.

• Час тренування. Найпопулярніші рекомендації - вранці, або ввечері приблизно через 1,5-2 години після їжі.

Щоб підвищити ефективність кардіо, а не скаржитися, що тренування не дають результату, вибирайте той вид навантаження, який до душі.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації