Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Ранкові тренування: користь чи шкода


Судження про те, що ранковий тренувальний процес завдає шкоди Вашому організму засноване на твердженні: з ранку кількість цукру у Вашій крові і м'язових волокнах є мінімальним, тому в такій ситуації організм відчуває дефіцит запасів енергії.

rankovii_sport.jpg (72.18 Kb)

Мінусом це може стати тільки для тих, хто хоче набрати м'язову масу, але для тих, метою яких є схуднення або придбання рельєфу - буде тільки плюсом. Адже при нестачі інсуліну в крові, організм починає використовувати жирові запаси. Однак слід розділяти кардіо і силові тренування, тому що процеси нарощування м'язової маси і спалювання жирів не можуть відбуватися одночасно.

. . . . .

Як снідати перед тренуванням вранці?

Для якісного тренування організму потрібна певна кількість глікогену, який він синтезує з складних вуглеводів (крупи, каші, хліб і т.д.). Якщо ж Ви не отримуєте достатньої кількості глікогену, приблизно 100-150 грам, то можливий різкий занепад цукру і, як наслідок, нудота і запаморочення.

Тому перш, ніж відправитися на повноцінне тренування слід поїсти за годину до виходу.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Як тренуватися для спалювання жирів вранці?

Найбільш результативні тренування для зниження відсотка жирових відкладень - це швидка ходьба або повільний біг.Про здоров'я

Схожі публікації