Вправи для живота (преса) (3 рівень) (+відео)

Марко

Updated on:

pres2

Представляємо до вашої уваги третій рівень комплексу вправ для живота. Даний рівень рекомендований для людей, які вже пройшли перший і другий рівні. Рекомендовано на кожному рівні займатися від 2-3 тижнів.

Даний комплекс вправ триває 10 хвилин. Кожну вправу виконують лежачі на фітнес-килимку (ви можете використовувати будь який не пухкий рушник чи ковдру). Також знадобиться гантель. Вагу гантелі підбирайте відносно своїх можливостей.

Перед початком тренувань не забудьте розім’яти своє тіло і розтягнути м’язи живота.

Вправа для живота 1

Лежачи на спині, підніміть ноги в повітря і тримайте їх прямими. Руки розведіть у боки. Піднімайте тулуб до колін, а руками тягніться до ніг і опускайте тулуб на підлогу. Повторюйте 50 разів.

Вправа для живота 2

Лежачи на спині, загніть ноги в колінах. Візьміть в руки гантель і підніміть над головою (тримайте міцно). Піднімайте тулуб в повітря, тягнучись до гантелі і опускайте. Повторюйте 50 разів.

Вправа для живота 3

Тазом зіпріться на підлогу. Руки тримайте за головою (лікті в сторони) , а ноги – прямими і відірваними від підлоги. Плечі відірвіть від підлоги. На рахунок 1 – одночасно підтягуйте правий лікоть і ліве коліно. На рахунок 2 – поверніться в стартове положення. На рахунок 3 – підтягуйте лівий лікоть до правого коліна. На рахунок 4 – поверніться в стартове положення. Ноги і плечі не опускайте на підлогу. Повторюйте 50 разів.

Вправа для живота 4

Сядьте на підлогу, зігніть ноги в колінах і відірвіть від підлоги. Руки з’єднайте на рівні грудей. Виконуйте повороти тулуба в сторони одночасно з невеликими поворотами нижніх кінцівок в протилежну сторону. Повторюйте 50 разів.

Вправа для живота 5

Лежачі на спині, голову кладіть на підлогу, руки за голову, ноги прямі. По черзі підіймайте кожну ногу догори (затримуючи в повітрі) і опускайте не торкаючись підлоги. Важливо: старайтесь тримати поперек впритул до землі. Повторюйте 50 разів.

Вправа для живота 6

Сядьте на підлогу, обпершись ліктями рук. Ноги відірвіть від підлоги і тримайте прямими. Рухаючи ногами вліво-вправо перехрещуйте їх у повітрі. Повторюйте 50 разів.

Рівень 3 пройдено! Далі представляємо відео з детальним розбором комплексу вправ.