Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як тренуватися з максимальною ефективністю


Тренування бувають аеробні, при яких в основному зміцнюється серцево-судинна система і розвивається витривалість, і силові - коли качуються або «сушаться» м'язи. Бажана періодичність тренувань - два-три рази на тиждень або через день.

maksimalnaefekt.jpg (66.3 Kb)

Оптимальна тривалість тренування - дві години. Починати її потрібно з хорошої розминки. Потім йде основне тренування, за перші 20 хвилин якого спалюється глікоген, накопичений в печінці, а потім починається розщеплення жиру. Ну а в кінці - заминка. Це або кілька вправ на розтяжку (добре прогріті м'язи тягнуться дуже добре), або робота з гантелями.

Узгодьте час тренування з вашими біологічними годинами. Якщо о шостій вечора ви відчуваєте сонливість, то не призначайте тренування на цей час. Адже о восьмій у вас може початися прилив сил - ось тоді і йдіть на заняття.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Під час тренування необхідно багато пити. А ось режим харчування до і після тренування залежить від ваших цілей. Але в будь-якому випадку приймайте їжу не пізніше ніж за три години до тренування.

maksimalnaefekt2.jpg (63.37 Kb)

Пам'ятайте: на свіжому повітрі організм спалює набагато більше калорій, ніж в приміщенні. А значить, будь-які заняття на вулиці будуть ефективніше, ніж в залі. Або постарайтеся хоча б більше бувати на свіжому повітрі, навіть якщо ви при цьому не тренуєтеся.

Не нехтуйте розтяжкою. Розтяжку можна проводити після основного тренування або приділяти їй окреме заняття в тиждень. Розвиваючи еластичність своїх суглобів, зв'язок і м'язів, ви вбережетеся від травм.

Навіть до дуже серйозних навантажень організм рано чи пізно пристосовується, і ви перестаєте помічати прогрес. Тому періодично корисно міняти схему тренувань або підключати інші види навантажень.Фітнес

Схожі публікації

Рекомендуємо