Що станеться з тілом, якщо стояти в планці кожен день

Катерина

Updated on:

Підготуватися до сезону бікіні за 5 хвилин в день стало можливим. Один нюанс: займатися потрібно щодня. Розберемося, який результат нас чекає, скажімо, через місяць, якщо робити планку кожен день.

planochkakozhnogodnya

Метаболізм

До уваги тих, хто бажає скинути вагу: стоячи в планці регулярно, ви будете спалювати більше калорій, ніж виконуючи стандартні вправи для преса. Присвячуючи навіть 10 хвилин в день подібному навантаженні, ви розганяєте обмін речовин так, що навіть вночі організм продовжить спалювати калорії, а тіло, відповідно, худнути.

Сідниці і “кубики”

М’язи кора, за рахунок навантаження, стають сильнішими, що допомагає формуванню правильної постави та гарного профілю. Регулярне виконання планки дозволить підтягти і зміцнити сідниці, а також прямі, косі і поперечні м’язи преса. Неймовірно, що всього одна вправа задіє таку кількість м’язів.

Красиві плечі і шия

Зміцнення черевної групи м’язів впливає на стан шиї, плечового пояса, спини та попереку, розправляючи їх і підтримуючи в правильному положенні. Варто тільки почати робити планку, як оточуючі помітять у вас поліпшення постави.

Зникне біль в спині

Від неправильного сидіння і нерівномірного розподілу ваги, яку ми піднімаємо, страждає перш за все наша спина. Це тягне за собою масу дискомфортних станів, впоратися з якими можна лише в кабінеті мануального терапевта. Щоденне виконання планки зміцнює м’язи не тільки верхньої, а й нижньої частини тіла. А це дозволить вам забути про болі в спині.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Тіло стане гнучким

Базову планку можна урізноманітнити наступними варіантами: виконуючи бічну планку, стоячи на одній руці, планку з піднятою ногою, а також планку на ліктях. Всі ці позиції можна чергувати за один 5-хвилинний підхід. Таким чином збільшиться гнучкість всього тіла і з’явиться легкість в рухах.

planochkakozhnogodnya2

Сильні черевні м’язи – запорука нормального внутрішньочеревного тиску і, як наслідок, правильного відтоку венозної крові від органів, що дає прилив енергії. При сидячій роботі тіло затікає і фізична напруженість відбивається на нервах. Через тиждень виконання планки нервозність, дратівливість і апатія вже не матимуть до вас відносини.