Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Просте тренування, поки ви чистите зуби


Стоматологи рекомендують чистити зуби якомога ретельніше і витрачати на цю процедуру не менше двох хвилин вранці і ввечері.

zubi_tren2.jpg (54.86 Kb)

Можливо, хтось подумає, що 120 секунд - це зовсім мало, але насправді цього цілком достатньо для невеликого тренування, яке не тільки допоможе підбадьоритися вранці і розім'яти втомлені м'язи ввечері, але і дозволить відчутно підтягти вашу фігуру.

Просто виконуйте цей простий комплекс вправ вранці і ввечері, поки чистите зуби, і ви самі здивуєтеся від змін - всього через місяць.

ПІДЙОМ НА ШКАРПЕТКИ

Що може бути простіше, ніж вставати навшпиньки і опускатися на всю стопу? Тим часом, регулярне і правильне виконання цієї вправи зміцнює м'язи гомілки і допомагає тримати в тонусі м'язи стегон - в тому числі внутрішній поверхні стегна.

Поставте ноги на ширині плечей і рівномірним повільним рухом відірвіть п'яти від підлоги, вставши на носки - намагайтеся, щоб ноги від щиколотки до стегна були прямими, а м'язи напружені.

Потім поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу хоча б 10 разів.

ВИПАДИ

Відмінна вправа, яка підтримує в тонусі м'язи стегна і сідниць. Перш ніж приступати до вправи, випряміть спину і напружте прес. Потім зробіть правою ногою крок вперед, опускаючи стегна і стежачи за тим, щоб нога була зігнута під кутом в 90 градусів. Коліно правої ноги повинно знаходитися точно над щиколоткою. Поверніться у вихідне положення і повторіть цю ж вправу для лівої ноги. Зробіть по 5 випадів для кожної ноги.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Присідання

Це проста, але дуже корисна вправа чудово «розбудить» ваші суглоби, а також зміцнить м'язи ніг і сідниць. Головне, за чим треба стежити під час виконання вправи - щоб спина була пряма, а п'яти не відривалися від підлоги. Під час присідань трохи відводьте сідниці і стегна назад, стежачи, щоб коліна знаходилися над стопами. Починайте присідати.

МАСАЖ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕНІСНОГО М'ЯЧА

Присядьте на стілець, під босі ноги покладіть тенісний м'ячик і протягом 30-40 секунд катайте його по підлозі в різних напрямках. Виконуйте цю вправу кожен ранок і вечір - це не тільки корисно для суглобів і м'язів, але і відмінно допомагає розслабитися.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації