Просте тренування, поки ви чистите зуби

Катерина

Updated on:

Стоматологи рекомендують чистити зуби якомога ретельніше і витрачати на цю процедуру не менше двох хвилин вранці і ввечері.

zubi_tren2

Можливо, хтось подумає, що 120 секунд – це зовсім мало, але насправді цього цілком достатньо для невеликого тренування, яке не тільки допоможе підбадьоритися вранці і розім’яти втомлені м’язи ввечері, але і дозволить відчутно підтягти вашу фігуру.

Просто виконуйте цей простий комплекс вправ вранці і ввечері, поки чистите зуби, і ви самі здивуєтеся від змін – всього через місяць.

ПІДЙОМ НА ШКАРПЕТКИ

Що може бути простіше, ніж вставати навшпиньки і опускатися на всю стопу? Тим часом, регулярне і правильне виконання цієї вправи зміцнює м’язи гомілки і допомагає тримати в тонусі м’язи стегон – в тому числі внутрішній поверхні стегна.

Поставте ноги на ширині плечей і рівномірним повільним рухом відірвіть п’яти від підлоги, вставши на носки – намагайтеся, щоб ноги від щиколотки до стегна були прямими, а м’язи напружені.

Потім поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу хоча б 10 разів.

ВИПАДИ

Відмінна вправа, яка підтримує в тонусі м’язи стегна і сідниць. Перш ніж приступати до вправи, випряміть спину і напружте прес. Потім зробіть правою ногою крок вперед, опускаючи стегна і стежачи за тим, щоб нога була зігнута під кутом в 90 градусів. Коліно правої ноги повинно знаходитися точно над щиколоткою. Поверніться у вихідне положення і повторіть цю ж вправу для лівої ноги. Зробіть по 5 випадів для кожної ноги.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Присідання

Це проста, але дуже корисна вправа чудово «розбудить» ваші суглоби, а також зміцнить м’язи ніг і сідниць. Головне, за чим треба стежити під час виконання вправи – щоб спина була пряма, а п’яти не відривалися від підлоги. Під час присідань трохи відводьте сідниці і стегна назад, стежачи, щоб коліна знаходилися над стопами. Починайте присідати.

МАСАЖ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕНІСНОГО М’ЯЧА

Присядьте на стілець, під босі ноги покладіть тенісний м’ячик і протягом 30-40 секунд катайте його по підлозі в різних напрямках. Виконуйте цю вправу кожен ранок і вечір – це не тільки корисно для суглобів і м’язів, але і відмінно допомагає розслабитися.