Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Поради для схуднення


shudnennya.jpg (119.28 Kb)

Не секрет, що зайві кілограми збираються за рахунок невикористаних калорій протягом дня. Рухаючись, виконуючи фізичні навантаження, наш організм витрачає енергію, калорії. Калорії в свою чергу ми здобуваємо з продуктів які споживаємо. Відповідно, якщо ми споживаємо в день, наприклад, 2500 кілокалорій, а спалюємо 2000 кілокалорій, зайві 500 кілокалорій переходять у підшкірний жир. 8000 кілокалорій – це приблизно 1 кг маси тіла людини. Тобто, щоб схуднути на 1 кг нам потрібно використати 8000 кілокалорій.

Перейдемо до головного.

Як правильно рахувати калорії щоб схуднути.

Для початку нам потрібно знати, скільки калорій ми споживаємо протягом дня.

Порада 1. Заведіть блокнот, в якому Ви зможете записувати споживані в день продукти, і одразу ж рахувати їх калорійність.

Калорійність того чи іншого продукту можна знайти інтернет-мережі і тому, в цій статі я її наводити не буду. Старайтесь рахувати споживані порції в грамах (додатково заведіть ваги, щоб заміряти масу споживаних продуктів). Записуємо продукти, рахуємо калорійність і сумуємо. В результаті ми матимемо кількість енергії, яку ми спожили протягом дня.

Порада 2. Заведіть блокнот, в якому Ви будете записувати всі фізичні навантаження, які Ви виконали протягом дня.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Кожна виконана дія потребує енергії. В мережі інтернет Ви зможете знайти калорійність того чи іншого фізичного процесу. В середньому, чоловік на фізично-важкій роботі витрачає приблизно 3000 кілокалорій в день. Жінка – 2500 кілокалорій. На мало важкій роботі у фізичному плані (менеджер, секретар) чоловік витрачає до 2800 кілокалорій в день, а жінка – до 2200 кілокалорій.

Порада 3. Заведіть блокнот, в якому Ви будете записувати вашу вагу.

Змінення ваги вашого тіла допоможе Вам слідкувати за змінами в організмі. Також цей блокнот стане вашим додатковим мотиватором.

Отже, для схуднення сума витрачених калорій має бути більшою за споживані. Старайтесь витрачати на 500-700 кілокалорій менше від споживаних. Слідкуйте за кількістю споживаних калорій і витрачайте більше. Також радимо прочитати статтю про фітнес харчування.



Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 




Про здоров'я

Схожі публікації