Поради для схуднення

Марко

Updated on:

shudnennya

Не секрет, що зайві кілограми збираються за рахунок невикористаних калорій протягом дня. Рухаючись, виконуючи фізичні навантаження, наш організм витрачає енергію, калорії. Калорії в свою чергу ми здобуваємо з продуктів які споживаємо. Відповідно, якщо ми споживаємо в день, наприклад, 2500 кілокалорій, а спалюємо 2000 кілокалорій, зайві 500 кілокалорій переходять у підшкірний жир. 8000 кілокалорій – це приблизно 1 кг маси тіла людини. Тобто, щоб схуднути на 1 кг нам потрібно використати 8000 кілокалорій.

Перейдемо до головного. Як правильно рахувати калорії щоб схуднути.

Для початку нам потрібно знати, скільки калорій ми споживаємо протягом дня.

Порада 1. Заведіть блокнот, в якому Ви зможете записувати споживані в день продукти, і одразу ж рахувати їх калорійність.

Калорійність того чи іншого продукту можна знайти інтернет-мережі і тому, в цій статі я її наводити не буду. Старайтесь рахувати споживані порції в грамах (додатково заведіть ваги, щоб заміряти масу споживаних продуктів). Записуємо продукти, рахуємо калорійність і сумуємо. В результаті ми матимемо кількість енергії, яку ми спожили протягом дня.

Порада 2. Заведіть блокнот, в якому Ви будете записувати всі фізичні навантаження, які Ви виконали протягом дня.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Кожна виконана дія потребує енергії. В мережі інтернет Ви зможете знайти калорійність того чи іншого фізичного процесу. В середньому, чоловік на фізично-важкій роботі витрачає приблизно 3000 кілокалорій в день. Жінка – 2500 кілокалорій. На мало важкій роботі у фізичному плані (менеджер, секретар) чоловік витрачає до 2800 кілокалорій в день, а жінка – до 2200 кілокалорій.

Порада 3. Заведіть блокнот, в якому Ви будете записувати вашу вагу.

Змінення ваги вашого тіла допоможе Вам слідкувати за змінами в організмі. Також цей блокнот стане вашим додатковим мотиватором.

Отже, для схуднення сума витрачених калорій має бути більшою за споживані. Старайтесь витрачати на 500-700 кілокалорій менше від споживаних. Слідкуйте за кількістю споживаних калорій і витрачайте більше. Також радимо прочитати статтю про фітнес харчування.