Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)


vpravi-dlya-rozminki-pered-trenuvannyam.jpg (90.23 Kb)

Всім відомий факт, що не можна приступати до тренування попередньо не виконавши розминки. Роблячи розминку ви розігріваєте ваші м'язи і готуєте їх до подальшого навантаження. Навіть дуже коротенька розминка може знизити ризик отримати травму при фізичних навантаженнях. Також виконання розминки перед тренуванням приводить в тонус і розтягує м'язи, збільшує серцево-судинну активність і еластичність суглобів, збагачує кров киснем, що підвищує витривалість, а також прискорює метаболізм.

Загальні правила виконання розминки

1. Тривалість розминки повинна бути не менше 10 і не більше 15 хвилин.

2.

Під час розминки температура тіла повинна підвищуватися поступово, щоб не втомити організм. Інтенсивність також залежить від часу дня, погодних умов, віку і тренувального стажу того хто займається.

3. Інтервал між розминкою та тренуванням не повинен бути більше 5 хвилин.

4. Велике значення відіграє також і час дня, в який проводиться тренування і, відповідно, розминка: якщо ви займаєтеся вранці, розминка повинна тривати довше, ніж у вечірній час, так як тілу потрібен час для пробудження.

Ефективні вправи для розминки наведено у відео нижче:

Розтяжка не є розминкою,вона знижує результати

У дослідженні, проведеному університетом святого Стефана Остіна в Техасі, було встановлено, що статична розтяжка перед тренуванням ніг знизила результат випробовуваних в присіданнях у вазі, з яким атлети могли зробити одне повторення, на 8,4%. Таким чином, можна зробити висновок, що статична розтяжка перед тренуванням погіршує спортивні показники, тому її слід виключати з розминки.

Статична розтяжка корисна для заминки, також для запобігання травм.

Заминка - заспокоює і приводить люди в спокійний стан

Заминку, яка представляє собою повільний біг і статичні вправи на розтяжку, необхідно виконувати після будь-якого інтенсивного тренування для прискорення відновлення і запобігання травм.

Читайте також: Як правильно розтягуватись, щоб запобігти травміВам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації