Танці: ефективний спосіб схуднути та накачати м’язи

Diana Litvinchuk

Танці

Танці — це дійсно ефективний шлях до стрункої фігури та гарного настрою! Виявилося, що порівняно із середнім способом життя, танці сприяють значному покращенню маси тіла, індексу маси тіла, окружності талії, відсотка жиру та жирової маси.

Як танці можуть сприйняти втраті ваги?

Існує кілька причин, чому танець вважається ефективним інструментом для втрати ваги. По-перше, як і в усіх формах фізичної активності, танці теж спалюють калорії. Наприклад, аеробні танцювальні вправи сприяють втраті калорій. Щобільше, динамічна природа танцю означає, що він залучає різні групи м’язів, що сприяє розвитку м’язів. Це особливо важливо для тих, хто прагне до стійкого зниження ваги, оскільки м’язи є метаболічно активною тканиною.

Фізична активність у вигляді танців мотивуватиме вас до регулярних тренувань, що своєю чергою, призведе до втрати ваги, оскільки це приносить вам задоволення.

Як часто і як саме треба танцювати?

Танець — це поєднання серцево-судинних тренувань, силових вправ і розтяжки, що робить його доступним для всіх, хто бажає отримати фізичне навантаження.

Скільки потрібно танцювати, щоб побачити результати? Щоб танці були ефективним засобом для втрати ваги, більшість фітнес-тренерів радить прагнути до помірного або високого рівня інтенсивності під час занять танцями. Зазвичай це передбачає прискорення серцебиття, пітливість і помірну задишку, але не настільки, щоб ви не могли підтримувати розмову.

Поєднуйте танці із дієтою

Чому важлива також дієта? Безумовно танцювати — це гарна ідея, щоб втрачати вагу, але варто зважати на те, що для більшості людей з надмірною вагою або з ожирінням цього може бути недостатньо. Тому танці стають найбільш ефективними для втрати ваги, коли їх поєднують зі збалансованим харчуванням та створенням дефіциту калорій.

Аналогічно до того, як ви можете розробити приємний і раціональний графік тренувань у танцях, ви також можете знайти приємний і розумний спосіб харчуватися.

Як почати танцювати для схуднення?

Почніть з вибору стилю танцю, який дійсно приваблює вас та викликає бажання танцювати. Існує дійсно багато стилів танець, наприклад, енергійні стилі можуть покращити серцево-судинну форму, тоді як більш контрольовані й спокійні стилі (балет) можуть допомагати у тонізації м’язів. Проте найголовніше у цьому виборі знайти те, що дійсно вам принесе радість і зацікавленість.

Рекомендується розпочинати з коротших тренувань і поступово збільшувати їх тривалість. Завжди включайте розминку та розтяжку, а також не забувайте про достатнє пиття води.

Важливо також враховувати режим відпочинку та не перенапружуватися. Час від часу давайте своєму тілу відпочинок, оскільки це знизить ризик перевантаження і травм.