Харчуватися правильними продуктами і вести здоровий спосіб життя потрібно починати якомога раніше. Як же змусити свій мозок полюбити все натуральне і корисне?
Мозок любить, коли смачно
Список корисних продуктів величезний: від петрушки і кабачків до насіння гуарани. А це означає, що всім шкідливим і звичним смаколикам можна знайти відповідну заміну. Створіть собі лист «що з’їсти замість». Замініть лазанью на меланзане з веганським сиром, картоплю фрі – на запечений батат. Заправляйте салати смачними соусами на основі кунжутного масла, імбиру, соку лимона, кінзи і часнику, використовуючи ароматні натуральні спеції, трави і зелень.
Заради експерименту кладіть в каву не білий цукор, а кокосовий. І заведіть на кухонній полиці рожеву Гімалайську сіль, яка навіть в невеликому обсязі здатна наповнити ваш організм мікроелементами.
. . . . . . .
Мозок любить, коли просто
Правильне харчування має бути в нашу звичайну життя, тому приготування корисної їжі не повинно віднімати більше години. Не просто так давньогрецький філософ Піфагор сказав, що «тільки жива свіжа їжа може зробити людину здатною сприймати і розуміти істину». Знаходьте для себе нові рецепти, які не вимагають тривалого приготування. Наприклад, на дієтичний салат з курячою грудкою ми витратимо 15 хвилин, але натомість отримаємо велику кількість вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Приготування багатьох корисних гарячих страв, салатів і закусок, напоїв, десертів не займе у вас багато часу. До речі, якщо замість того, щоб купувати в офісі шоколадні батончики або печиво в автоматі, принесіть з дому нарізані яблука і моркву. Це вийде не тільки корисніше і дієтично, але і дешевше.
Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)
Мозок любить, коли красиво
Прикрасьте звичайний зелений салат жовтими та червоними кільцями болгарського перцю, покладіть зелену спаржу або стручкову квасолю, посипте страву насінням льону – і тарілка перед вами стане схожа на твір від шеф-кухаря.