Харчові добавки для спалювання жиру

Катерина

Updated on:

Якщо ви вибрали програму тренувань і розробили відповідний план харчування, наступний крок на шляху до стрункої фігури – пошук харчових добавок, які допоможуть досягти оптимального результату.

zdobavki

Кожен з запропонованих видів харчових добавок допоможе вам зменшити відсоток жиру в організмі, але всі вони зроблять це різними способами.

. . . . . . .

Харчові добавки для спалювання жиру

Жироспалювачі

Жироспалювачі спрощують процес спалювання калорій вашим організмом. Багато жироспалювачів містять такі інгредієнти, як кофеїн або екстракт зеленого чаю, які допомагають збільшувати темпи метаболізму.

Деякі інгредієнти в складі жироспалювачів, такі як L-карнітин та зелений чай можуть допомогти вашому організму більш ефективно використовувати жири як паливо. Це спрощує процес спалювання тих жирів, заради позбавлення від яких ви так старанно працюєте.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Другий ефект жироспалювачів в тому, що вони покращують загальне самопочуття і зменшують втому. Пам’ятайте, що будь-який жироспалювач на основі стимуляторів потрібно приймати курсами, а не місяцями. Обов’язково робіть перерви. Це допоможе уникнути звикання до стимулюючого ефекту. Ви будете продовжувати бачити результати без необхідності перевищувати рекомендовану дозу.

zhirozzh

Амінокислоти (BCAA)

Спалити жир і зберегти м’язову масу допоможуть вам амінокислоти (BCAA). BCAA – це специфічні амінокислоти, які стимулюють синтез м’язового протеїну і захищають м’язи від катаболізму.

Під час низькокалорійних дієт ви природним чином переходите в стан катаболізму, що може привести до небажаної втрати м’язової маси. Зменшення м’язової маси може призводити до уповільнення обміну речовин, що в свою чергу може перешкодити спалюванню жиру. Крім того, під час тренувань ви можете відчувати себе просто жахливо.

bsa

В дослідженні 2009 року спортсмени, які приймали BCAA протягом восьми тижнів, спалили майже вдвічі більше жирової тканини, ніж учасники, які просто приймали сироватковий протеїн без BCAA.