Організм людини не може нормально функціонувати без забезпечення його необхідними поживними речовинами, які надходять з їжі. Тому для кожного з нас життєво важливо визначити, що ж таке правильне харчування.
Перш за все, завжди слід вживати в їжу свіжі і першосортні продукти. Як джерело тваринного білка краще вибрати яловичину, а не свинину. Яловичина менш жирна і краще засвоюється організмом. Рослинний білок не менш корисний, багато його міститься в квасолі та інших бобових.
Дуже корисно включати в раціон харчування сирі продукти, які не піддалися тепловій обробці. Вони повинні становити основну частину раціону. У них максимально зберігаються життєво важливі ферменти, вітаміни і вуглеводи. Це овочі та фрукти, горіхи, насіння соняшнику і гарбуза, а також сир.
Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою
Правильний раціон харчування не повинен містити кави, рафінованого цукру, солі і кондитерських виробів. Перехід на правильне харчування створить умови для загального оздоровлення організму і позбавлення його від ряду захворювань. Потрібно розуміти, що правильне харчування – це не тимчасовий захід, а спосіб життя. Важливо не пропускати прийоми їжі і уважно дозувати розміри порцій протягом дня.
. . . . . .
Правильне харчування має будуватися на співвідношенні між вуглеводами (50%), білками (20%) і жирами (30%).
У процесі переходу на правильне харчування спочатку може відчуватися деякий дискомфорт, занепад сил, головні болі і дратівливість. Неприємні симптоми зникають через 2-3 дня, з’являється енергія і відмінне самопочуття.