7 способів обдурити голод

Катерина

Updated on:

Пийте воду. У 8 випадках з 10 ми плутаємо спрагу з голодом. Стакан води здатний врятувати талію від зайвих калорій, заглушивши помилкові сигнали.

7sposobivgolod

Якщо вас турбує відчуття голоду – помасажуйте точку між губою і носом протягом 2-3 хвилин. Нездоровий апетит відступить.

Займіться справою. Нездоровий апетит – проблема часто вже не фізіологічна, а психологічна. Ми звикли перекушувати від неробства, заїдати стреси або балуватися булочками просто тому, що вони у нас є. Йдіть від їжі на прогулянку. Знайдіть хобі, яке витіснить з голови фантазії про кулінарні шедеври, – апетит зникне, а тіло порадує красою ліній.

Дихальна гімнастика бере участь у розщепленні жирів, а значить, заповнює дефіцит енергії. 20 глибоких вдихів біля вікна або на вулиці придушать бажання поласувати цукеркою.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Висипайтеся. Люди схильні компенсувати недосип переїданням. Все через те, що від нестачі сну збільшується вироблення греліну, а рівень лептину (гормону ситості), відповідно, знижується. Висновок: більше спиш – стрункішою будеш.

Ароматерапія. Запахи цитрусових, кави і хвої знімають помилкове відчуття голоду.

Затягніть поясок. Приталений одяг не дасть переїдати і швидко нагадає Вам, що пора закрити рот.