Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

7 способів обдурити голод


Пийте воду. У 8 випадках з 10 ми плутаємо спрагу з голодом. Стакан води здатний врятувати талію від зайвих калорій, заглушивши помилкові сигнали.

7sposobivgolod.jpg (227.53 Kb)

Якщо вас турбує відчуття голоду - помасажуйте точку між губою і носом протягом 2-3 хвилин. Нездоровий апетит відступить.

Займіться справою. Нездоровий апетит - проблема часто вже не фізіологічна, а психологічна. Ми звикли перекушувати від неробства, заїдати стреси або балуватися булочками просто тому, що вони у нас є. Йдіть від їжі на прогулянку. Знайдіть хобі, яке витіснить з голови фантазії про кулінарні шедеври, - апетит зникне, а тіло порадує красою ліній.

Дихальна гімнастика бере участь у розщепленні жирів, а значить, заповнює дефіцит енергії. 20 глибоких вдихів біля вікна або на вулиці придушать бажання поласувати цукеркою.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Висипайтеся. Люди схильні компенсувати недосип переїданням. Все через те, що від нестачі сну збільшується вироблення греліну, а рівень лептину (гормону ситості), відповідно, знижується. Висновок: більше спиш - стрункішою будеш.

Ароматерапія. Запахи цитрусових, кави і хвої знімають помилкове відчуття голоду.

Затягніть поясок. Приталений одяг не дасть переїдати і швидко нагадає Вам, що пора закрити рот.Про здоров'я

Схожі публікації