Як вибрати пульсір і для чого він потрібен

Катерина

Updated on:

Якщо ви хочете контролювати стан свого організму, вам потрібен пульсомір – пристрій, який вміє вимірювати пульс і записувати ці дані. Пульсомір необхідний тим, хто займається спортом, або людям, у яких є або можуть бути проблеми з серцем. Можливо, подивившись на пульсомір під час підйому по сходах, ви вирішите зайвий раз скористатися ліфтом.

yak_obratipulsometr

А людям, які займаються спортом, пульсомір просто необхідний. Він допоможе стежити за тим, в якій зоні в даний момент знаходиться пульс людини і яке навантаження оптимальне, яке ще допустиме, а яке вже перевищило допустимі межі. Пульсомір допоможе вам бачити ту межу частоти ваших серцевих скорочень, за яку краще не виходити. Це не тільки зробить ваше навантаження більш розумним та збалансованим, це ще і допоможе не опинитися в кабінеті лікаря з дуже неприємними симптомами.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Більшість пульсомірів виконані у вигляді наручного годинника, з якими з’єднується датчик пульсу. А ось цей датчик може кріпитися на грудях різними способами, найчастіше – за допомогою ременя. Крім того, на ринку існують пульсоміри з вбудованим датчиком, який може знімати показники пульсу через сенсори, розташовані прямо на корпусі пульсоміра. Щоб порахувати пульс, потрібно розмістити палець на сенсорі. І в першому, і в другому випадку сигнал від датчика до гаджету може передаватися або за допомогою традиційної технології Bluetooth, або за допомогою спеціальної технології ANT +.

Деякі пульсоміри вміють не тільки рахувати пульс, а ще й давати рекомендації про інтенсивність і тривалість тренувань і навіть про час відновлення.

. . . . . .

Більшість сучасних моделей водонепроникні, можуть працювати з комп’ютерними програмами, які ведуть облік фізичного навантаження і їх інтенсивності. Деякі пульсоміри можуть взаємодіяти з популярними фітнес-додатками і записувати в їх базу даних відомості про пробіжки.