Які сухофрукти корисні взимку?

Катерина

Updated on:

suho3

Сухофрукти містять більше біологічно активних речовин в порівнянні зі свіжими фруктами. Під час обробки вони втрачають вологу, але зберігають кальцій, магній, залізо та інші цінні речовини. За калорійністю і вмістом цукру вони нітрохи не поступаються свіжим фруктам. Всі сухофрукти надзвичайно корисні, але кожен – по-своєму.

Які сухофрукти корисні взимку

Родзинки – сухофрукти, які мають високий вміст калію, магнію і марганцю. Сушений виноград також допомагає нормалізувати роботу щитовидної залози.

Фініки – джерело енергії. Містять всі вітаміни, але особливо багато в них В5, завдяки якому підвищується працездатність і посилюється концентрація уваги.

Папайя – активізує білковий обмін, зміцнює імунітет, підвищує сексуальну активність.

Груша – сприяє виведенню з організму важких металів і токсинів. У ній багато нерозчинної клітковини, яка нормалізує роботу кишечника.

Чорнослив – багатий вітамінами групи В. Оптимізує вуглеводний обмін, усуває відчуття тривоги, підвищує стійкість організму до стресових ситуацій.

Інжир – нормалізує діяльність щитовидної залози, а також запобігає розвитку ракових клітин, що підтверджується останніми науковими дослідженнями.

suhofrukti2

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Курага – додає бадьорості, а також сприяє спалюванню жиру в організмі.

Вишня – бореться з подагрою

Журавлина – дуже ефективна проти інфекцій сечового міхура.

suhofrukti1